Predvanocni uklid

zobrazeno 567×

Vložil(a): Sooňaa, 28. 11. 2016 0.54

Letos jsem si rekla,ze nebudu vse honit na posledni chvili,takze jsem umyla okna :-) A jak jste na tom vy? Neresite to,nebo delate velky uklid?

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Mygara

Mygara, 13. 4. 2017, 12.31

já to neřeším, snažím se uklízet průběžne a že jsem neumyla okna, no bože

Aliisha

Aliisha, 16. 12. 2016, 22.26

Uklízím pravidelně každý týden, tak vánoční úklid neřeším. Okna dělám v září, protože je ještě pěkné počasí.

vivianr, 8. 12. 2016, 18.04

Taky neřeším. Nechce se mi a tady naklizeno stejně dlouho nevydrží. Hlavní je, že na svátky tu je hezky a útulno.

editak, 3. 12. 2016, 15.40

Neresim! ))...hlavni je pohoda

Čertice, 30. 11. 2016, 20.21

Taky odmítám lítat s hadrem to radši budu tancovat s prckem

Lenča Pešková, 29. 11. 2016, 13.16

Já na to úspěšně dlabu? uklidím normálně v celým bytě. Jako malá jsme vždy leštili skleničky a tak ale mě se nechce?

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 29. 11. 2016, 22.21

Já skleničky neleštím už léta Jsem z toho vyrostla

Barbarelka, 29. 11. 2016, 7.15

Tak já už mám umytá okna celou kuchynskou linku přemitou a přeleštěnou a už mě čeká akorát přeleštit nábytek ale to dodělám těsně před svátky až bude i napečeno

Sooňaa, 29. 11. 2016, 7.57

Tak linku myju kazdy den,takze to mam vlastne taky jo jo take chci hlavne v klidu napect,mit darecky a pak az zbytek

Barbarelka, 29. 11. 2016, 11.02

taky muji každy den , myslím tím vše nadobí celé přemít veškeré poličky vytřít a vyleštit leštěnkou

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 29. 11. 2016, 22.22

Já leštit teď linku, tak je to k ničemu do vánoc jí ještě několikrát ušpiním

klarike1

klarike1, 28. 11. 2016, 22.37

Já dělám velký úklid - generálku v každé místnosti (okna, třídím skříně, drobné opravy), ale začínám od 1.12., dřív si nervy nedělám...

Sooňaa, 29. 11. 2016, 7.58

Teeeda tak takovy uklid nemam v planu..do nekterych skrini.radeji ani nelezu..

benca, 28. 11. 2016, 21.35

pridem vecer uz je tma a takto to ide kazdy den, tak neviem kedy budem upratovat

Sooňaa, 29. 11. 2016, 7.59

Ja poslala o vikendu manzela.na prochazku s dcerkou a behem toho jsem uklizela,nebo vecer..

skřítek, 28. 11. 2016, 20.59

Tak super, okna jsou hrozná otrava, to jste dobrá. Já nemám nic. Přes den s malou nic neudělám, po večerech uklízím bordel, co se udělá během dne a pak se sotva doplazím do sprchy. Už ani sem na ProMaminky se skoro nedostanu... Hlídání žádné, vůbec netuším jak to letos zvládnu.

Sooňaa, 29. 11. 2016, 8.02

Dekuji,ale vic uz asi nezvladnu... tohle byla rychlovka,kdyz byl manzem s dcerkou na prochazce. Ja vubec nechapu,jak tp zvladaji jine maminky vsechno mit,naklizeno,napeceno atd. Ja s malou neudelam vubec nic

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů