Predvanocni uklid
Vložil(a): Sooňaa, 28. 11. 2016 0.54
Letos jsem si rekla,ze nebudu vse honit na posledni chvili,takze jsem umyla okna :-) A jak jste na tom vy? Neresite to,nebo delate velky uklid?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 13. 4. 2017, 12.31
já to neřeším, snažím se uklízet průběžne a že jsem neumyla okna, no bože
Aliisha, 16. 12. 2016, 22.26
Uklízím pravidelně každý týden, tak vánoční úklid neřeším. Okna dělám v září, protože je ještě pěkné počasí.
Lenča Pešková, 29. 11. 2016, 13.16
Já na to úspěšně dlabu? uklidím normálně v celým bytě. Jako malá jsme vždy leštili skleničky a tak ale mě se nechce?
k.o.r.i.n.e.k, 29. 11. 2016, 22.21
Já skleničky neleštím už léta Jsem z toho vyrostla
Barbarelka, 29. 11. 2016, 7.15
Tak já už mám umytá okna celou kuchynskou linku přemitou a přeleštěnou a už mě čeká akorát přeleštit nábytek ale to dodělám těsně před svátky až bude i napečeno
Barbarelka, 29. 11. 2016, 11.02
taky muji každy den , myslím tím vše nadobí celé přemít veškeré poličky vytřít a vyleštit leštěnkou
k.o.r.i.n.e.k, 29. 11. 2016, 22.22
Já leštit teď linku, tak je to k ničemu do vánoc jí ještě několikrát ušpiním
klarike1, 28. 11. 2016, 22.37
Já dělám velký úklid - generálku v každé místnosti (okna, třídím skříně, drobné opravy), ale začínám od 1.12., dřív si nervy nedělám...
Tak super, okna jsou hrozná otrava, to jste dobrá. Já nemám nic. Přes den s malou nic neudělám, po večerech uklízím bordel, co se udělá během dne a pak se sotva doplazím do sprchy. Už ani sem na ProMaminky se skoro nedostanu... Hlídání žádné, vůbec netuším jak to letos zvládnu.