Přeřeky
Vložil(a): Leňulka, 6. 10. 2016 10.19
Hledala jsem ale nenašla v sekci zábavy nějaké pěkné přeřeky a že vtipné umí nejen děti ale i dospělí :-D máte nějaký přeřek buď váš nebo vašeho dítka?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 14. 9. 2017, 10.41
já naposledy chtěla říct to je to moje pečení a místo toho řekla tečení, tak manžel hvíli koukal, kde to teče
Fuga, 11. 1. 2017, 15.28
v lese dosrávají borůvky (ale to je spíše výslovností, ale i tak pobaví
k.o.r.i.n.e.k, 6. 10. 2016, 19.40
Když byl můj bratr malý, tak měl hroznou radost z toho, že se naučil R a všude ho říkal. Takhle jednou přišel dopis od strejdy a bratr celý nadšený křičel: "Strejda nám posral dopis!"
Katka, 6. 10. 2016, 14.02
Hned tam 2 hlášky přidám, syn s nimi nešetří
k.o.r.i.n.e.k, 6. 10. 2016, 10.33
Přeřeky jsem našla v kategorii hlášky