Pripalene zbytky na zehlicce
Vložil(a): Sooňaa, 21. 11. 2016 11.12
Maminky pokud mate doma pripalenou zehlicku doporucuji TAPUNA. Ja uz ji chtela dat pryc a tohle je super.Namazete a setrete.a vse je pryc. Doporucuji!
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 15. 4. 2017, 15.00
tak to si musímuložit ten název, věčně přejedu dětem nějaký obrázek
Lusesita25, 22. 11. 2016, 20.41
To vyridim mamce, ta s tim ma taky problemy. Diky za tip.
k.o.r.i.n.e.k, 21. 11. 2016, 19.56
Tak to je fajn, já tedy připálenou žehličku nemívám, ale člověk nikdy neví
jitkamety, 21. 11. 2016, 18.48
já nezehlim ale pro ty co jo,tak je to urcite super tip
Katka, 21. 11. 2016, 16.19
Kdo nežehlí, nic nespálí
patricia077, 21. 11. 2016, 16.20
Tj fakt hehe.. celkově kdo nic nedělá, nic nezkazí
k.o.r.i.n.e.k, 21. 11. 2016, 22.17
Jo toho se snažím držet také, žehlím minimálně
patricia077, 22. 11. 2016, 9.49
S dětmi taky dost
rodinka, 21. 11. 2016, 15.59
Zatim mam krasnou zehlicku je totiz nova ale na te stare se mi nikdy nic nepripalilo ale stat se muzu,tak diky za radu
Jana82, 21. 11. 2016, 14.15
Zatím mám čistou žehličku, ale každá rada se hodí.
Jana82, 21. 11. 2016, 17.19
To je dobře, že to zabralo , aspoň budu vědět, co pořídit
k.o.r.i.n.e.k, 21. 11. 2016, 22.17
Nová je nejlepší, já mám tu svojí tři roky a vypadá pořád jak nová Asi to bue tím, že toho moc nenažehlím