Pripalene zbytky na zehlicce

zobrazeno 485×

Vložil(a): Sooňaa, 21. 11. 2016 11.12

Maminky pokud mate doma pripalenou zehlicku doporucuji TAPUNA. Ja uz ji chtela dat pryc a tohle je super.Namazete a setrete.a vse je pryc. Doporucuji!

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Mygara

Mygara, 15. 4. 2017, 15.00

tak to si musímuložit ten název, věčně přejedu dětem nějaký obrázek

Lusesita25, 22. 11. 2016, 20.41

To vyridim mamce, ta s tim ma taky problemy. Diky za tip.

benca, 21. 11. 2016, 20.34

to sa mi casto stava a este niekedy aj kamen ide zo zehlicky

Sooňaa, 21. 11. 2016, 23.04

Tak kamen pravidelne odstranuji proparenim zehlicky a pouzivam destilku

slunicko, 21. 11. 2016, 20.01

To musím vyzkoušet. Mám na ni male flíčky. Kde jste ji koupila

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 21. 11. 2016, 19.56

Tak to je fajn, já tedy připálenou žehličku nemívám, ale člověk nikdy neví

Sooňaa, 21. 11. 2016, 23.04

Jo to.budte rada,pak se to na to chyta vic a vic..

jitkamety

jitkamety, 21. 11. 2016, 18.48

já nezehlim ale pro ty co jo,tak je to urcite super tip

Sooňaa, 21. 11. 2016, 23.00

Tak to zavidim,doufam ze pristi rok uz tolik zehlit nebudu,kdyz prinese Jezisek.susicku

Kamibur, 22. 11. 2016, 6.08

Jee, tu bych si take prala, ale neni misto?

Sooňaa, 22. 11. 2016, 7.54

Ja ji dam na pracku a bude to,vejit se.musi

Kamibur, 21. 11. 2016, 17.58

Starou jsem kvuli pripaleni dala pryc, ted mam novou, ale dobry tip?

Sooňaa, 21. 11. 2016, 23.03

Tak kdyby nahodou,tak vite co

Katka

Katka, 21. 11. 2016, 16.19

Kdo nežehlí, nic nespálí

patricia077

patricia077, 21. 11. 2016, 16.20

Tj fakt hehe.. celkově kdo nic nedělá, nic nezkazí

slunicko, 21. 11. 2016, 20.01

To je pravda

Sooňaa, 21. 11. 2016, 23.01

Jo jo jen klid a nohy v teple

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 21. 11. 2016, 22.17

Jo toho se snažím držet také, žehlím minimálně

Sooňaa, 21. 11. 2016, 23.02

Ja bohuzel docela dost...je toho porad hora..

patricia077

patricia077, 22. 11. 2016, 9.49

S dětmi taky dost

Sooňaa, 21. 11. 2016, 23.01

Hezky receno...ja zehlim porad..

rodinka

rodinka, 21. 11. 2016, 15.59

Zatim mam krasnou zehlicku je totiz nova ale na te stare se mi nikdy nic nepripalilo ale stat se muzu,tak diky za radu

Sooňaa, 21. 11. 2016, 23.02

Mne se prave pripalila hodne ze svu u veci..

Jana82

Jana82, 21. 11. 2016, 14.15

Zatím mám čistou žehličku, ale každá rada se hodí.

Sooňaa, 21. 11. 2016, 15.55

Clovek nikdy nevi a tohle me opravdu prekvapilo

Jana82

Jana82, 21. 11. 2016, 17.19

To je dobře, že to zabralo , aspoň budu vědět, co pořídit

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 21. 11. 2016, 22.17

Nová je nejlepší, já mám tu svojí tři roky a vypadá pořád jak nová Asi to bue tím, že toho moc nenažehlím

Sooňaa, 21. 11. 2016, 23.03

Tak ja ji mam uz 10let.a.porad drzi

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů