Pronajímáte byt? Jak hledáte nájemníky?

zobrazeno 1248×

Vložil(a): baru86, 18. 3. 2019 12.54

Ráda bych se zeptala, pokud někdo z vás pronajímá byt, jak shání nájemníky? Máte lepší zkušenosti s hledáním napřímo či přes realitky? Případně jaké realitky?

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Mygara

Mygara, 3. 4. 2019, 15.24

Nemám co bych pronajímala, ale kolegyně dá inzerát do místního zpravodaje a hned je několik zájemců

L.janicka.l

L.janicka.l, 20. 3. 2019, 21.11

Nepronajimame , radeji se byt prodal. V dnesni dobe sehnat slusneho najemnika da praci

NiFee

NiFee, 19. 3. 2019, 12.48

ja nic nemam ale ak by som mala tak by som nesla cez realitku. Tu je málo bytov ludia sa zhánaju lahko a ymluvu pripravit nieje problem v dnesnej dobe.

V007A, 19. 3. 2019, 10.05

My jsme zadali na FB do skupinky,kde hledají lidí bydlení. Ozvalo se asi 10 lidí. Realitka mu přijde zbytečná.

Fuga

Fuga, 19. 3. 2019, 6.14

Já nic nemám, tak nic bohužel nepronajímám, ale inzerát v místních novinách to jistí

Aliisha

Aliisha, 18. 3. 2019, 22.37

Na stránky našeho města na Facebooku dáme inzerát. Pak vybereme top 3 zájemce, které bereme na prohlídku bytu. Vždy si zjišťujeme, kde a jak dlouho pracují, atd.

snany, 18. 3. 2019, 20.35

Teď jsem si dala inzerát na FB, vzhledem k ceně (pronajímám horní patro v mém domě) se ozvalo jen pár zájemců. Vybrala jsem podle osobní schůzky, nic není růžové tak jak vypadá. (malovat chodí kolem 8 večer a ještě ve 3 ráno nahoře pochoduje). Zase mě to přibližuje ke snů mít nový dům, aniž bych ten současný musela prodat. Do pěti let pronajmu i dolní patro a půjdeme jinam.

Lenička, 18. 3. 2019, 19.14

Nejlepší by to bylo přes znamé. Jinak je to risk.

LucieS

LucieS, 18. 3. 2019, 18.21

Když jsme hledali naposledy, tak jsme dali na jednu fb skupinu z našeho města inzerát (ta skupina má 40 tisíc lidí) a nekecám, do hodiny jsme měli mraky odpovědí. A přiznám se, že jsme nájemné trochu napálili, říkali jsme si, že to prostě zkusíme a stejnak nás překvapilo, kolik lidí napsalo. U nás prostě byty nejsou. Přes realitku bych nehledala. Realitka hledá na stejných místech jako lidi, kteří pronajímají napřímo. Zatím musím zaklepat, nájemníci jsou v pohodě. Kdybychom ale hledali znova, tak už bych chtěla reference od bývalého pronajímatele, výpis z rejstříku trestů a asi bych si i zjistila, kde dotyční dělají a optala se na ně.

baru86

baru86, 29. 3. 2019, 21.18

Já se divím, že se FB chytlo, naše pokusy byly marné... psali vietnamci sypaným čajem, rusové azbukou...

LucieS

LucieS, 30. 3. 2019, 8.07

Jak jsem psala, v tý skupině, kam jsme to dali, tak má 40 tisíc místních lidí, takže tak...

Žofinka

Žofinka, 18. 3. 2019, 17.42

Já se děsím toho, jak je vyhodit, sehnat s dají hned

LucieS

LucieS, 18. 3. 2019, 18.21

To mi povídej. Mám hrůzu z toho, že přestanou platit, zdemolují mi byt a ještě je tam odsud nebudu moct vykopat.

Lenička, 18. 3. 2019, 19.12

To je dnes velký problém dost casto se to stává

LucieS

LucieS, 18. 3. 2019, 19.17

No právě. Nejhorší je, že pronajímatel tahá v našem státě za kratší konec sirky. Když nájemník nebude chtít odejít, tak ho prostě nemáš šanci vykopnout rychle.

baru86

baru86, 29. 3. 2019, 21.16

S tímhle už jsem měla tu čest...naštěstí nakonec utekl, ale nechal v bytě naprosto cizí lidi a byt zničený.

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů