Ptačí chřipka
Vložil(a): Leňulka, 10. 2. 2017 20.13
Já vám nevím ale co se týká ptačí chřipky a toho, že hasiči atd. likvidují chovy mnoha kusů různých ptáků apod. a denodenně je ve zprávách, že je nové ohnisko a děsně se diví, že se to šíří. Bodejť by ne, to by totiž ty pitomci museli myslet hlavou a vymlátit kde co lítá volně a ne co je zavřený. Jako vybíjou celý chov a někde na potoku chcípne na to pár labutí tak je prostě odnesou a ostatní tam nechají? No tak kde to jsme? Je to na hlavu postavený, Jaký je váš názor? Mě tohle vždycky vytočí
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 25. 11. 2017, 5.30
je to pravda, přenášeli si to mezi sebou, musí omezit kontakt venkovních volně žijících a chovaných
Adrianita, 11. 2. 2017, 20.14
V našem městě to vše začalo,dokonce omylem vyhubili i 2 chovy holubů. Je mi těch ptáků líto.
Adrianita, 13. 2. 2017, 20.53
Právě
Adrianita, 13. 2. 2017, 20.54
Na poslední chvíli změnili vyhlášku, že vyhubení se nevztahuje na chovné holuby. Než si předali informace, vyhubili ty 2 chovné stanice. Prý je to práce za 30 let. Musí to být hrozné..
Lenourecek, 11. 2. 2017, 19.46
Zajímalo by mě, jak by bylo možné plošně vyhubit volně žijící ptactvo, je to nereálné...
Mygara, 11. 2. 2017, 15.45
volně poletující nepochytají, takže babo raď co s tím
patricia077, 11. 2. 2017, 14.01
Já to nějak nestačím sledovat, ale kamarádka mi přivezla vajíčka a prý neboj u nás ještě není asi černý humor každopádně mi volal táta, že u nich už je..ale jak píšete takový systém kontroly je na dvě věci..
Lenča Pešková, 11. 2. 2017, 10.46
A neni to tak že když to projde určitou tepelnou upravou ze se ten vir stejně zabije?
Fuga, 11. 2. 2017, 7.32
je to tak, ale to co lítá volně nemají šanci pochytat