Pyrotechnika

zobrazeno 2629×

Vložil(a): Zdeňka S., 26. 11. 2016 18.28

Co Vy a pyrotechnika ? Obchoďáky už jsou plné rachejtlí a ohňostrojů..... Popravdě já to vůbec nemusím , nehledě na to, že zase budou úrazy. Na ohňostroj se sice ráda podívám, ale ty ceny jsou hrozné,přijde mi to jako zbytečné vyhazování peněz.

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Bar.Ca., 27. 8. 2019, 18.47

nemám to ráda, bojím se toho od malička...

Mygara

Mygara, 13. 4. 2017, 13.47

jdeme se podívat na ohňostroj města, ale sami nemáme ani prskavky

Mildret, 1. 1. 2017, 21.40

Opožděně ale přece musím reagovat. Pyrotechniku nenávidím už hodně dlouho a osobně bych ji zakázala. Lidi jsou blázni. Nikdy jsem nepochopila ani proslulé brněnské Ignis brunensis . Sama se toho bojím a ani ohňostroje ve mě nevyvolávají žádnou euforii.

Aliisha

Aliisha, 16. 12. 2016, 22.27

Já tyhle věci nesnáším. Mám z toho strach a rozhodně nic takového domů nekupuji.

vivianr, 8. 12. 2016, 18.25

Ráda se podívám, ale z patřičné vzdálenosti. Petardy tedy bytostně nesnáším. Ohňostroj je ale fajn.

Zdeňka S., 8. 12. 2016, 18.55

Souhlasím s Vámi. Přesně moje slova

rennfri

rennfri, 7. 12. 2016, 20.35

pyrotechniku vůbec nekupujeme, sama nesnáším rány, které vydávaj jak dělobuchy tak ohňostroje. Myslím, že bohatě stačí pár prskavek

Zdeňka S., 8. 12. 2016, 18.56

Jj prskavky jsou fajn, už máme zásobu

rennfri

rennfri, 8. 12. 2016, 21.30

my taky, vloni jsem zapomněla na ty co jsem koupila rok předtím a zbyly a našla je až po Vánocích, takže jich letos bude opravdu dost

Leňulka, 5. 12. 2016, 14.00

Je to zbytečné vyhazování peněz, nekupujeme už několik let

Zdeňka S., 5. 12. 2016, 14.51

My taky ne, vlastně jsme nikdy ani nic nekoupili, kromě prskavek a včeliček

Leňulka, 5. 12. 2016, 20.21

to je přesně u nás, sem tam prskavka nebo včeličky ale to je všechno

Lenka B.-763

Lenka B.-763, 5. 12. 2016, 10.19

Tak moje děti se pyrotechniky nebojí.Kupujeme vždy na silvestra a jdem pustit ven.Líbí se nám to a vždy nějaké finance obětujeme.Tak kolem 500 kč

Zdeňka S., 5. 12. 2016, 10.54

Jj proč ne ,ale já se raději podívám na ohňostroj z okna , stejně ho střílí všude a peníze ušetřím

Leňulka, 5. 12. 2016, 14.01

to je pravda

editak, 3. 12. 2016, 15.46

Nemam rada a syn se ohnostroju boji...

Zdeňka S., 3. 12. 2016, 16.25

Dcera taky, dneska chceme jít na Mikulášský ohňostroj tak jsem zvědavá...

editak, 3. 12. 2016, 16.26

Tak at to dobre dopadne

Zdeňka S., 3. 12. 2016, 20.34

Dopadlo to dobře, byl opravdu hezký , a dětem se taky moc líbil

editak, 3. 12. 2016, 21.37

Tak to je bezva!!!

Lusesita25, 29. 11. 2016, 22.00

Mame dva psy, takze pyrotechnika jde mimo nas

Zdeňka S., 29. 11. 2016, 22.02

To naprosto chápu

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů