Pyrotechnika
Vložil(a): Zdeňka S., 26. 11. 2016 18.28
Co Vy a pyrotechnika ? Obchoďáky už jsou plné rachejtlí a ohňostrojů..... Popravdě já to vůbec nemusím , nehledě na to, že zase budou úrazy. Na ohňostroj se sice ráda podívám, ale ty ceny jsou hrozné,přijde mi to jako zbytečné vyhazování peněz.
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 13. 4. 2017, 13.47
jdeme se podívat na ohňostroj města, ale sami nemáme ani prskavky
Aliisha, 16. 12. 2016, 22.27
Já tyhle věci nesnáším. Mám z toho strach a rozhodně nic takového domů nekupuji.
rennfri, 7. 12. 2016, 20.35
pyrotechniku vůbec nekupujeme, sama nesnáším rány, které vydávaj jak dělobuchy tak ohňostroje. Myslím, že bohatě stačí pár prskavek
rennfri, 8. 12. 2016, 21.30
my taky, vloni jsem zapomněla na ty co jsem koupila rok předtím a zbyly a našla je až po Vánocích, takže jich letos bude opravdu dost
Lenka B.-763, 5. 12. 2016, 10.19
Tak moje děti se pyrotechniky nebojí.Kupujeme vždy na silvestra a jdem pustit ven.Líbí se nám to a vždy nějaké finance obětujeme.Tak kolem 500 kč
Lusesita25, 29. 11. 2016, 22.00
Mame dva psy, takze pyrotechnika jde mimo nas