Radost ?

zobrazeno 572×

Vložil(a): L.janicka.l, 5. 3. 2017 18.54

Maminky mám velkou radost, poprvé jsem tady vyhrála, a koukám, že nejsem sama, podle jmen samé známé tváře. Děkuji webu promaminky.cz za krásné soutěže a hlavně za úžasné místo, kde můžu trávit čas ☺

Sdílejte:   | 
2

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Žofinka

Žofinka, 19. 11. 2017, 5.39

to je kásné poděkování užívejte výhru

Janako

Janako, 31. 3. 2017, 11.13

Gratuluji. Já jsem tu ještě nevyhrála.

darzanka, 25. 3. 2017, 8.51

Gratulace:). Taky už jsem tu jednou vyhrála:)

annicka

annicka, 6. 3. 2017, 21.44

gratuluji !!!

nikolava, 6. 3. 2017, 20.38

Gratuluji a nechte si chutnat

vendy.z, 6. 3. 2017, 19.05

Gratuluji

ppetaa27, 6. 3. 2017, 16.43

Gratuluji

louskacek2, 6. 3. 2017, 14.18

Gratuluji to potesi

Leňulka, 6. 3. 2017, 10.39

Moc gratuluji všem výhercům a všem přeji hodně štěstí v dalších soutěžím vím jaká je to radost vyhrát i mě zde už poštěstilo

Cherrynka, 6. 3. 2017, 10.17

Veliká gratulace

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů