Radost na zahrádce

zobrazeno 1353×

Vložil(a): Jarka mmm, 24. 5. 2017 10.42

Letos máme rekordní počet květů na pivonce,každej se na ní chodí koukat :). Na řadě pak bude velikanska popinava růže,co nám dělá přírodní slunecnik nad lavickou a kvete tak,že oči přecházej. Máte také nějakou takovou radost na zahrádce?:)

Sdílejte:   | 
3

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

baru86

baru86, 26. 5. 2017, 10.05

Jéé, to je krása, na podobné chodím koukat do botanické zahrady!

Jarka mmm, 26. 5. 2017, 10.07

klarike1

klarike1, 25. 5. 2017, 21.36

Já mám radost na balkóně Už jsem sklízela kopr, rajčata už mají nasazené květy, dcera už mlsá hrášek a i všemu ostatnímu se moc daří. Bohužel jsme v paneláku, tak jen ten balkón. Ale tu pivoňku máte nádhernou. Já je miluju

Jarka mmm, 26. 5. 2017, 10.07

Teda,to máte rychlé

Mygara

Mygara, 25. 5. 2017, 14.00

to snad ani není pivoňka, ne? U nás pěstuje na chalupě kytičky babička a my obstaráváme "kus žvance"

Jarka mmm, 25. 5. 2017, 14.18

))

Janako

Janako, 25. 5. 2017, 13.08

Krásná, my už moc květin nemáme, vše se přeměnilo na něco "užitečnějšího" jako saláty, rajčata atd. ?

Jarka mmm, 25. 5. 2017, 13.36

Svým způsobem chápu

rodinka

rodinka, 25. 5. 2017, 10.45

Ty jsou krasne a fakt obri

Jarka mmm, 25. 5. 2017, 12.08

Děkuju

vendy.z, 25. 5. 2017, 9.51

Krása!

Jarka mmm, 25. 5. 2017, 10.36

Díky

annahb, 24. 5. 2017, 20.00

Ta je nádherná a opravdu obr mě ještě nekvetou ale už se na ně taky mooc těším

snany, 24. 5. 2017, 17.54

Já mám radost z macešek

Fuga

Fuga, 24. 5. 2017, 17.51

to je tedy obr, já mám pivoňky poloviční a ještě nám nekvetou

Jarka mmm, 24. 5. 2017, 18.47

U nás na ní svítí skoro celý den slunce...tak je rychlá .

Jana82

Jana82, 24. 5. 2017, 17.11

Ty jsou krásné . Kytkám se u nás moc nedaří, ale za to máme velkou rebarboru, tak každému dáváme.

Jarka mmm, 24. 5. 2017, 18.48

Jo,rebarbory jedou . Už se těším na koláč .

Kikinka30, 24. 5. 2017, 19.50

Rebarbory jsou vynikající, mame radi hlavne kolace s drobenkou,to je pořádná dobrota

Jarka mmm, 24. 5. 2017, 19.54

Jojo ))

L.janicka.l

L.janicka.l, 24. 5. 2017, 21.28

Ta mi letos vykvetla

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů