Radost na zahrádce
Vložil(a): Jarka mmm, 24. 5. 2017 10.42
Letos máme rekordní počet květů na pivonce,každej se na ní chodí koukat :). Na řadě pak bude velikanska popinava růže,co nám dělá přírodní slunecnik nad lavickou a kvete tak,že oči přecházej. Máte také nějakou takovou radost na zahrádce?:)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
baru86, 26. 5. 2017, 10.05
Jéé, to je krása, na podobné chodím koukat do botanické zahrady!
klarike1, 25. 5. 2017, 21.36
Já mám radost na balkóně Už jsem sklízela kopr, rajčata už mají nasazené květy, dcera už mlsá hrášek a i všemu ostatnímu se moc daří. Bohužel jsme v paneláku, tak jen ten balkón. Ale tu pivoňku máte nádhernou. Já je miluju
Mygara, 25. 5. 2017, 14.00
to snad ani není pivoňka, ne? U nás pěstuje na chalupě kytičky babička a my obstaráváme "kus žvance"
Janako, 25. 5. 2017, 13.08
Krásná, my už moc květin nemáme, vše se přeměnilo na něco "užitečnějšího" jako saláty, rajčata atd. ?
rodinka, 25. 5. 2017, 10.45
Ty jsou krasne a fakt obri
Fuga, 24. 5. 2017, 17.51
to je tedy obr, já mám pivoňky poloviční a ještě nám nekvetou
Jana82, 24. 5. 2017, 17.11
Ty jsou krásné . Kytkám se u nás moc nedaří, ale za to máme velkou rebarboru, tak každému dáváme.
L.janicka.l, 24. 5. 2017, 21.28
Ta mi letos vykvetla