Radosti všedního dne na stavbě
Vložil(a): snany, 18. 9. 2018 12.15
To si tak opravujeme dům (respektive firma), venku krásný slunečný den, pan bagrista po noční v továrně sedá k vám do bagru vybavený informacemi co nemá zlikvidovat. A přesně to co neměl zničit zrušil-nejprve moji krásnou meduňku, to bylo znamení, že brzy se odeberou moje nervy neznámo kam. A pak překopl odpadní vodovodní trubku, doma jede pračka, myčka a voda vesele vytéká pod barák (neodvodňujeme ho zrovna teď náhodou). Uzávěr vody doma je nám momentálně na tři věci-na nic, nic a pak sprosté slovo. Takže kopal a hledat hlavní uzávěr vody-je kousek, jen přes cestu, někde v zemi, teď by se hodil věštec. Naštěstí tu máme naše spoluobčany na sociálních dávkách, tak kopou. Čekáme na vodárny, protože ten uzávěr je jejich majetkem. Dneska to vidím na 3 kvalitní čokolády..
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
patricia077, 1. 10. 2018, 12.13
Tak co zas se jim něco povedlo? .-)
Mygara, 20. 9. 2018, 18.29
Myslím si že takovýchto příspěvků bude od tebe víc bohužel
Adrianita, 19. 9. 2018, 22.49
Nechtěla bych být ani v kůži toho bagristy, každá mince má dvě strany.
Adrianita, 20. 9. 2018, 9.24
I to je možné
louskacek2, 19. 9. 2018, 19.42
To já bych to viděla na ostřejší dávku místo čokolády nějaký pripitek . Příšerný řemeslníci....já čekala na na vodáka při přestavbě koupelny....dočkala jsem se po dvou měsících se uracil dorazit.
WeruskaSK, 19. 9. 2018, 10.31
ked sa dari tak sa dari
BonnieParker, 18. 9. 2018, 23.20
Držím palce, bydlím na stavbě už rok a půl a nemůžu se dočkat, až to bude za náma.
Janako, 19. 9. 2018, 8.45
To už je docela dlouho, kde to vázne?
Janako, 18. 9. 2018, 22.00
Není nad to udělat si vše sam? a to vím, o čem mluvím.
Janako, 19. 9. 2018, 8.44
Já vím, vše člověk nezvládne sám, ale aspoň co jde, jinak to právě dopadá takhle.