Reklama
Vložil(a): Lenča Pešková, 5. 11. 2016 14.06
Jaká je vaše nejoblíbenější reklama? Která vás rozesměje a která nemate rády? Já dostanu záchvat smíchu u reklamy na mléčnou rýží Riso? a nelíbí se mi "taky plivete při čištění zubů krev?"
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 24. 4. 2017, 16.45
nemám ráda reklamu naPerwol, běžně si ho beru s sebo do kabelky
Fuga, 25. 1. 2017, 13.00
nemám ráda reklamy na banky apod. jak se všichni tváří, že půjčovat si na vše je vlastně v pořádku a pak reklamy, jak sajou vložky...
k.o.r.i.n.e.k, 5. 11. 2016, 22.06
Tahle diskuze tu byla je to pár dní a zvítězilo "já nemusím, já už ho vidím"
AllaŠvecová, 5. 11. 2016, 21.20
Joo Trojan mě ted taky bavi
Lenča Pešková, 5. 11. 2016, 19.43
Ta je dobrá? ale loni touhle dobou už jela ne?
AllaŠvecová, 5. 11. 2016, 21.20
Uz ve čtvrtek jsem ji videla
rodinka, 5. 11. 2016, 18.05
Tet se mi libi ta nova na t-mobile a pak na kofolu tu vanocni
Lenča Pešková, 5. 11. 2016, 17.41
Mamka se s přítelem dívali na televizi a byla reklama na tablety (počítač) a potom hnedka reklama na vagínu a on se ptal jak tam proboha nacpe tablety a hlavně proč?
AllaŠvecová, 5. 11. 2016, 21.21
Ten spratek na globus mi pekne drasa nerva
Jana82, 5. 11. 2016, 22.06
Taky se mi to nelíbí
AllaŠvecová, 7. 11. 2016, 12.25
Tj jako ten zmetek pred 2roky...kurizek....aaaaaa
Adrianita, 7. 11. 2016, 9.45
Mně přijde roztomilej