Reklama

zobrazeno 631×

Vložil(a): Lenča Pešková, 5. 11. 2016 14.06

Jaká je vaše nejoblíbenější reklama? Která vás rozesměje a která nemate rády? Já dostanu záchvat smíchu u reklamy na mléčnou rýží Riso? a nelíbí se mi "taky plivete při čištění zubů krev?"

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Mygara

Mygara, 24. 4. 2017, 16.45

nemám ráda reklamu naPerwol, běžně si ho beru s sebo do kabelky

Fuga

Fuga, 25. 1. 2017, 13.00

nemám ráda reklamy na banky apod. jak se všichni tváří, že půjčovat si na vše je vlastně v pořádku a pak reklamy, jak sajou vložky...

lazna, 6. 11. 2016, 14.53

Reklama na kofolu

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 5. 11. 2016, 22.06

Tahle diskuze tu byla je to pár dní a zvítězilo "já nemusím, já už ho vidím"

Čertice, 5. 11. 2016, 20.55

Mě se hrozně líbí rádio reklama na Špuntík to se fakt chechtám. A v televizi Trojan jak ta těhulka odchází s tím, že stejně neví, jestli je to dítě její

AllaŠvecová, 5. 11. 2016, 21.20

Joo Trojan mě ted taky bavi

Kamibur, 5. 11. 2016, 19.25

Moje srdecni zalezitost je reklama na Kofolu s holcickou a divokym prasatkem?

Lenča Pešková, 5. 11. 2016, 19.43

Ta je dobrá? ale loni touhle dobou už jela ne?

Kamibur, 5. 11. 2016, 19.49

Vcera jsem ji uz videla?

AllaŠvecová, 5. 11. 2016, 21.20

Uz ve čtvrtek jsem ji videla

veru.veru, 5. 11. 2016, 18.38

Mám ráda teďka ty s Ivanem Trojanem. A taky klasiku na Kofolu - s tím divočákem.

rodinka

rodinka, 5. 11. 2016, 18.05

Tet se mi libi ta nova na t-mobile a pak na kofolu tu vanocni

Lenča Pešková, 5. 11. 2016, 17.41

Mamka se s přítelem dívali na televizi a byla reklama na tablety (počítač) a potom hnedka reklama na vagínu a on se ptal jak tam proboha nacpe tablety a hlavně proč?

nikolava, 5. 11. 2016, 17.24

oblíbená s kocourem ´(na banku) a neoblíbená s rezavm kloučkem v globusu ´, nebo kde

AllaŠvecová, 5. 11. 2016, 21.21

Ten spratek na globus mi pekne drasa nerva

Jana82

Jana82, 5. 11. 2016, 22.06

Taky se mi to nelíbí

nikolava, 5. 11. 2016, 22.10

to jo, a oni to davaji Xkrat za den.. Kdo tohle vymejsli

AllaŠvecová, 7. 11. 2016, 12.25

Tj jako ten zmetek pred 2roky...kurizek....aaaaaa

Adrianita

Adrianita, 7. 11. 2016, 9.45

Mně přijde roztomilej

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů