Robotický vysavač

zobrazeno 2096×

Vložil(a): Anna K., 16. 12. 2016 11.58

Maminky, která z vás má doma robotický vysavač? Jste rády, že ho máte nebo to byla zbytečná koupě? Kolik jste do něj investovaly?

Sdílejte:   | 
1

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Mygara

Mygara, 9. 4. 2017, 7.06

v malém prostoru je zbytčný, nám se pořád zasekáal pod stolem mezi židle apod.

Lusesita25, 22. 12. 2016, 15.48

Premyslim nad nim, tak treba jezisek donese.

Petra Önder (petrao)

petrao, 17. 12. 2016, 20.50

Do bytu mi přijde zbytečný ale mamka ma v domě kde ho hodně využije.

benca, 17. 12. 2016, 20.37

kamosky ho velmi chvalia

jitkamety

jitkamety, 17. 12. 2016, 9.40

Nemam,prijde mi to jako docela zbytecnost ciste muj nazor

Fuga

Fuga, 17. 12. 2016, 6.00

je to dobrá věc, ale když nemáte děti Nevím, kdy bych ho pustila, protože roční by za ním pořád utíkal

Anna K.

Anna K., 17. 12. 2016, 7.12

Zas na druhou stranu, by se dítko na chvíli zabavilo

Petra Önder (petrao)

petrao, 17. 12. 2016, 20.51

Nebylo to v reklamě na sunar jak se mimco vozilo na vysavači?

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 18. 12. 2016, 16.26

Syn 20 měsíců na to nejdřív zíral a chodil za tím a pak do toho začal strkat

ivka1981, 17. 12. 2016, 2.57

nemám a ani o něm neuvažuju. Přijde mi zbytečný, máme zatím jen dvě malé místnosti, ve kterých je koberec + chodba a to se hravě zvládne vysavačem. Přijd e mi to lepší, než kdyby tu celý den jezdil robot.

Anna K.

Anna K., 17. 12. 2016, 7.11

To asi ano,jenže my máme velké prostory proto to zvažuji

Petra Önder (petrao)

petrao, 17. 12. 2016, 20.51

Do větších prostor je to určitě pomocník

jitka46

jitka46, 16. 12. 2016, 22.51

zatím o něm pouze uvažujeme, ale spíše si ho nekoupíme

Zdeňka S., 16. 12. 2016, 19.51

Já ho nemám a ani bych ho nechtěla, někomu vyhovuje, ale pro mě jsou to vyhozené peníze.....

Jarka mmm, 16. 12. 2016, 17.02

Prý je to prostě roboticky smeták. Za ty peníze si raději zametu sama.

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů