Robotický vysavač
Vložil(a): Anna K., 16. 12. 2016 11.58
Maminky, která z vás má doma robotický vysavač? Jste rády, že ho máte nebo to byla zbytečná koupě? Kolik jste do něj investovaly?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 9. 4. 2017, 7.06
v malém prostoru je zbytčný, nám se pořád zasekáal pod stolem mezi židle apod.
Lusesita25, 22. 12. 2016, 15.48
Premyslim nad nim, tak treba jezisek donese.
petrao, 17. 12. 2016, 20.50
Do bytu mi přijde zbytečný ale mamka ma v domě kde ho hodně využije.
jitkamety, 17. 12. 2016, 9.40
Nemam,prijde mi to jako docela zbytecnost ciste muj nazor
Fuga, 17. 12. 2016, 6.00
je to dobrá věc, ale když nemáte děti Nevím, kdy bych ho pustila, protože roční by za ním pořád utíkal
Anna K., 17. 12. 2016, 7.12
Zas na druhou stranu, by se dítko na chvíli zabavilo
petrao, 17. 12. 2016, 20.51
Nebylo to v reklamě na sunar jak se mimco vozilo na vysavači?
k.o.r.i.n.e.k, 18. 12. 2016, 16.26
Syn 20 měsíců na to nejdřív zíral a chodil za tím a pak do toho začal strkat
Anna K., 17. 12. 2016, 7.11
To asi ano,jenže my máme velké prostory proto to zvažuji
petrao, 17. 12. 2016, 20.51
Do větších prostor je to určitě pomocník
jitka46, 16. 12. 2016, 22.51
zatím o něm pouze uvažujeme, ale spíše si ho nekoupíme