Rodinné auto
Vložil(a): Jarka mmm, 11. 8. 2017 8.13
Když jsme u toho cestování,máte velký rodinný auto? Teda vy,co cestujete autem. Jen,co jsem se naučila balit minimalisticky,tak zase vozime kočár a vejdeme se jentaktak :D. O víkendu jsme někam jeli s sestrenkou,co ještě chodí na zakladku, a málem se neveslato mezi autosedacky. Tak si říkám,že pokud bychom měli ještě třetí,tak by se tam vedle sebe tři autosedacky nevešli a ten kočárek bych tam už fakt nenarvala :D. Leda jezdit bez kočárku,aletak too stejně neřeší ty autosedacky...Přitom žádný mrňavý nemáme.
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
WeruskaSK, 4. 9. 2017, 16.42
a este - ak sa da ber namiesto kociara nosic, alebo si kup za 10e v bazari male golfky, zlozis to ako dazdnik a zabera to minimum miesta, neviem si to vynachvalit aj do mhd na presuny
WeruskaSK, 4. 9. 2017, 16.41
mame staru octaviu a dufam ze sa tam tretia sedacka vojde cestujeme tak ze ked sme isli prvkrat s rocym synom, netusila som co mu zbalit tak som mu zbalila celu skrinu s obleckom ))) a najlepsie na balenie su IKEA tasky, kazdy ma vyclenenu jednu a tu si na hoteli alebo u rodicov ani nevybalujeme, kazdy to ma ako svou skrinu vyzerame jak sedlaci ale nedam na ikea tasky dopustit, dobre sa to potom puci do kufra
baru86, 12. 8. 2017, 21.50
Podědili jsme menší auto a nedostatek prostoru (kufr je jen na kočár) jsme vyřešili rakví na střechu. Zrovna dnes jsem seděla v BMW vzadu mezi dvěma autosedačkami a ač bych si myslela, že od pohledu je to velké auto a zadek si myslím nemám veliký, dvě hodiny jízdy bych si úplně nepřála. Tak asi na tři autosedačky se musí auto více vybírat.
Lenourecek, 11. 8. 2017, 23.57
My máme 7-mi místné, teď teda zadní sedačky vyndané, protože máme ještě pořád dva kočárky. Ale nedokážu už si jiné auto představit, protože ten prostor v něm je neuvěřitelně pohodlný a neomezující
Zdenulkaa, 11. 8. 2017, 21.03
No se tretim ditetem by to byl problem. Take jsme nad tim uvazovali a snad uz jen nejaka dodavka:D