rybaření

zobrazeno 980×

Vložil(a): patricia077, 16. 6. 2017 10.34

Můj táta je vášnivý rybář, co jsem snad na světě a včera mi poslal fotku obřího kapra, má osobní rekord, skoro metr a 23 kilo, je to teda macek, se divím, že s ním nespadl do vody :-)...taky jsou u vás v rodině rybáři a jaké mají rekordy?

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

vendy.z, 23. 6. 2017, 7.00

úžasný, já tedy rybařit neumím, ani mě to neláká

patricia077

patricia077, 23. 6. 2017, 8.43

tak mě osobně taky ne .-)

vendy.z, 24. 6. 2017, 16.45

Mygara

Mygara, 21. 6. 2017, 6.16

tak to byl opravdu obr, to snad ani není možné .-)

patricia077

patricia077, 21. 6. 2017, 9.05

a jsou i daleko větší

Fuga

Fuga, 20. 6. 2017, 14.58

to byl teda macek, ale já bych jí snědla u nás se nikdo rybolovu nevěnuje

patricia077

patricia077, 20. 6. 2017, 14.59

nesnědla velké nejsou dobré .-)

Leňulka, 20. 6. 2017, 14.10

u nás rybaří všichni si rekordy ani nepamatuju manžel rybaří, jeho sourozenci, jeho prarodiče oba, u nás mý synovci, brácha a taťka synovec 6let měl teď 1. místo v dětských rybářských závodech ale míry nevím, tam šlo spíš o počet nachytaných ryb loni měl 2. místo. Druhý starší synovec rybaří od malička tak má spoustu pohárů doma taky

patricia077

patricia077, 20. 6. 2017, 14.49

jjj myslím že je to fajn koníček teda rybníček

Žofinka

Žofinka, 18. 6. 2017, 7.51

u nás nikdo, a co s ním udělal, pustil nebo máte plný mrazák ?

patricia077

patricia077, 18. 6. 2017, 13.07

tj sportovní rybolov tzn chyť a pusť

Kikinka30, 17. 6. 2017, 8.16

Ne bohuzel nejsme,ale ty ulovky co sledujeme jsou poradne....

Čertice, 16. 6. 2017, 21.54

Moje dcera v 16ti chodila s klukem, který byl vášnivý rybář, takže 2roky byla také vášnivou rybářkou on chytil sumce 190cn byl tenkrát i v televizi.

patricia077

patricia077, 17. 6. 2017, 11.47

tak tj fakt borec

snany, 16. 6. 2017, 21.38

Pěkný úlovek U nás v rodině rybáře nemáme, avšak ve školce je holčička jenž v šesti chodí do rybářského kroužku a jejich rodina vlastní rybník

patricia077

patricia077, 17. 6. 2017, 11.48

Předchozí majitelé zdejšího domu si teď postavili statek a koupili taky rybník

Lenourecek, 16. 6. 2017, 21.28

To si snad ani nedokážu představit ....

patricia077

patricia077, 17. 6. 2017, 11.49

Zdeňka S., 16. 6. 2017, 20.10

Je jsem byla na rybách párkrát s bratrancem a můj jediný úlovek měřil sotva 20 cm. Takže putoval zpátky do rybníka

patricia077

patricia077, 16. 6. 2017, 20.27

I tak pěkný

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů