Ryzovy papír
Vložil(a): Jarka mmm, 18. 3. 2017 19.38
Zdravím :). Co vše balite do ryzoveho papíru? Už rok mi tu leží a ráda bych se ho zbavila. Jednou jsem z něj dělala springrolky,ale měla jsem moc mokrou náplň a pak mi to z oleje lítalo po celé kuchyni (kukuřice). To znova absolvovat nechci :D. Co jiného?:)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 6. 11. 2017, 14.30
plnila jsem zeleninou s masem
Mygara, 19. 3. 2017, 10.27
já plnila jen zeleninou
jitkamety, 19. 3. 2017, 8.22
Ja z nej delam jen zavitky,jine vyuziti mne nenapada
Lenourecek, 19. 3. 2017, 3.14
Nic kromě závitků mě nenapadá
Fuga, 18. 3. 2017, 21.05
já do něj balila čínu, ale dělala jsem z toho spíše takové kapsy a ještě jsem to balila do 2 papírů zároveň
Lenourecek, 19. 3. 2017, 3.17
Čína by mě nenapadla
Aliisha, 18. 3. 2017, 20.54
Znám jen rolky/ závitky. Doma je však nedělám.