Sběratelství
Vložil(a): k.o.r.i.n.e.k, 17. 8. 2016 18.09
Máte doma nějakou sbírku? A přidávají se děti ke sbírce? Já sbírám jen turistické dřevěné vypalované známky. Mám jich tedy jen jednu krabičku, ale to proto že většinou zapomenu koupit nebo to místo známku nemá. Jinak by to bylo krabiček několik. Dnes jsem přidávala známky ze včerejšího dne a syn si s nimi začal hrát ... Třeba bude jednou sbírat se mnou :-)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 18. 11. 2017, 6.28
já sbírala obaly od sirek a různé aršíky, ale už jsem to vyhodila
Fuga, 20. 12. 2016, 6.14
já sbírám ubrousky, nepoužité
My se snažíme z každého výletu dovézt pár pohledů. Jinak asi nic nesbíráme, jen já jsem sbírala samolepky z Penny jak se lepili do knížky, měnila jsem s ženskými na netu a pokaždé se mi povedlo knîžku celou zaplnit tak jsem měla radost, a bavilo mě to jak bylo to Česko a předtím svět. A taky víčka partnerovi do práce tam to sbírají na nějaké dítě.
k.o.r.i.n.e.k, 1. 11. 2016, 11.13
Jo pohledy z výletů také vozím, mám jich spoustu
k.o.r.i.n.e.k, 28. 8. 2016, 22.00
To já takhle sbírala víčka od Hollandie
k.o.r.i.n.e.k, 20. 8. 2016, 18.31
To je moc pěkná záliba, jsem zvědavá co bude bavit syna
k.o.r.i.n.e.k, 20. 8. 2016, 3.23
Pokud Vás nebaví kochat se tím tak zkusit prodat třeba na aukru sběrateli?
k.o.r.i.n.e.k, 18. 8. 2016, 20.32
Knihy jsou fajn, já kdybych na ně měla místo, tak jsem mohla mít knížek po dědovi, ale bohužel do 2+1 jsem jich nacpala jen pár kusů
Jana82, 18. 8. 2016, 9.43
Jinak mám ještě sbírku z kinder vajíček, ale sbírám jen postavičky, ne skládačky. Mám jich přes 300 ks, místo na ně není, tak je mám v tašce. Tuhle sbírku už mám od dětství a jsou tam i postavičky z 80. let.
k.o.r.i.n.e.k, 18. 8. 2016, 20.32
Také jsem je někde měla, ale nevím jestli už jsem je nedarovala ..