Sběratelství
Vložil(a): ROMA-Z, 22. 7. 2019 11.35
Sbíráte něco? Máte doma nějakou sbírku? My sbíráme magnetky na lednici z navštívených míst.
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
WeruskaSK, 9. 11. 2019, 21.52
som proti zberatelstvu, nerozumiem manii cokolvek zbierat, zerie to cas, energiu, peniaze a miesto v byte/dome a ked zberatel umrie tak chudence deti co s tym maju potom robit, pride mi to cele nezmyselne a zbytocne
Fuga, 29. 7. 2019, 15.45
osobně sbírám ubrousky, ale momentálně mám sbírku na půdě a už ji nijak nerozšiřuji
Dříve jsem sbírala pohledy to ještě magnetky tolik nebyly. To mám dvě krabice od bot pohledů a teď už pár let sbíráme magnetky z navštívených míst a jedna lednice bude za chvíli málo jen za týden z dovolené jsem si dovezla 10 magnetek každou od jinud, navštěvujeme vždy hrady, zámky a jiné zajímavosti v okolí. Dcera sbírá do turistické knihy razítka
Jana82, 28. 7. 2019, 9.48
Sbíráme turistické známky a z dětství mám plno kinder postaviček.
k.o.r.i.n.e.k, 28. 7. 2019, 8.22
Sbírám akorát vypalované dřevěné známky z různých míst kde jsem byla. Je to menší krabička nic většího bych nesbírala.
Aliisha, 27. 7. 2019, 12.44
Jen magnetky a odznaky na batoh z cestování