Sběratelství

zobrazeno 867×

Vložil(a): ROMA-Z, 22. 7. 2019 11.35

Sbíráte něco? Máte doma nějakou sbírku? My sbíráme magnetky na lednici z navštívených míst.

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

WeruskaSK

WeruskaSK, 9. 11. 2019, 21.52

som proti zberatelstvu, nerozumiem manii cokolvek zbierat, zerie to cas, energiu, peniaze a miesto v byte/dome a ked zberatel umrie tak chudence deti co s tym maju potom robit, pride mi to cele nezmyselne a zbytocne

Witchie, 17. 8. 2019, 10.08

Dříve jsem toho sbírala hrozně moc, teď mám vášeň pro látky

vivianr, 14. 8. 2019, 17.37

Ubrousky, pivní etikety, ale už to nijak nehrotím

Fuga

Fuga, 29. 7. 2019, 15.45

osobně sbírám ubrousky, ale momentálně mám sbírku na půdě a už ji nijak nerozšiřuji

Nikoll, 29. 7. 2019, 10.38

My take sbíráme magnetky z míst která jsme navštívili. A na letišti hračky typické pro tu zemi, a na trajektu zase lodičky

Leňulka, 28. 7. 2019, 17.26

Dříve jsem sbírala pohledy to ještě magnetky tolik nebyly. To mám dvě krabice od bot pohledů a teď už pár let sbíráme magnetky z navštívených míst a jedna lednice bude za chvíli málo jen za týden z dovolené jsem si dovezla 10 magnetek každou od jinud, navštěvujeme vždy hrady, zámky a jiné zajímavosti v okolí. Dcera sbírá do turistické knihy razítka

Jana82

Jana82, 28. 7. 2019, 9.48

Sbíráme turistické známky a z dětství mám plno kinder postaviček.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 28. 7. 2019, 8.22

Sbírám akorát vypalované dřevěné známky z různých míst kde jsem byla. Je to menší krabička nic většího bych nesbírala.

Aliisha

Aliisha, 27. 7. 2019, 12.44

Jen magnetky a odznaky na batoh z cestování

Pavla T., 26. 7. 2019, 16.53

Sbíráme turistické známky z výletů a dovolených.

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů