Sbírka
Vložil(a): Lenča Pešková, 12. 11. 2016 13.08
Jen připomínám že dnes se koná potravinová sbírka? vím že jsme se tady o tom bavili a mělo to velký ohlas. Takže jen připomenutí že kdo chce a zapomněl (tak jako já?) tak může? My už přispěli?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 19. 4. 2017, 14.24
také přispívám, je to lepší, že rovnou něco koupím a peníze se nerozfofrují
Fuga, 14. 11. 2016, 8.40
taky jsme přispěli
rodinka, 13. 11. 2016, 15.25
Tak u nas v praci plno lidi prispelo,bylo mooc plnych voziku,super akce a lidi byly stedri
k.o.r.i.n.e.k, 12. 11. 2016, 19.33
U nás to bylo dnes v tescu, ale nějak jsem tam nebyla, byla jsem pryč
Lenča Pešková, 12. 11. 2016, 19.47
Asi záleží jak které město.
Lenča Pešková, 12. 11. 2016, 19.57
Vidíte, to zase nevím já? na co to bylo?
k.o.r.i.n.e.k, 12. 11. 2016, 21.07
Já také byla v Lidlu a u nás nic
jitkamety, 12. 11. 2016, 18.29
my jsme také dnes prispeli
Jana82, 12. 11. 2016, 18.21
Byli jsme v Lidlu a v Albertu, nikde, žádná sbírka nebyla.