Sbirka vicek
Vložil(a): Sooňaa, 22. 10. 2016 11.27
Maminky sbirate take vicka? My uz jich mame docela dost,tak premyslim,kam poslat,nemate nejaky tip?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 11. 8. 2017, 9.19
u nás je vybírají v knihovně
Fuga, 17. 1. 2017, 11.02
u nás je dáváme do školky a myslím, že místní charita je také sbírá
Rulficka48, 27. 10. 2016, 23.59
My sbíráme víčka celá rodina a určitě v každém městě je místo, kam je můžeš zanést a někomu tím i pomoci
Katka, 23. 10. 2016, 16.42
U nás ve městě jsou minimálně 2 místa, kam jdou víčka zanést. Dcera je nosí do školy.
Jana82, 23. 10. 2016, 11.08
Sbíráme víčka celá rodina, pak je dávám sousedce (starší paní), která je nosí do školky.
Jana82, 24. 10. 2016, 8.24
Mně by bylo líto vyhazovat víčka do koše, když to může jít na dobrou věc. Zkuste se jít i zeptat na poštu, vím, že některé taky sbírají víčka.
Blankasiro, 23. 10. 2016, 15.29
a bohužel je uplně jedno koho zvolíme, vždycky to dopadne stejně
Adrianita, 22. 10. 2016, 21.05
U nás se vybírají v Poliklinice, pak v nějakém obchůdku. Jinak čas od času jsou taky sbírky pro děti s různým onemocněním..
Zuzka Čtvrtečková, 22. 10. 2016, 17.32
Do školky sbíráme plastové lahve, ale moc jich nemáme, takže ani víček....
Zuzka Čtvrtečková, 24. 10. 2016, 9.47
Tak to netuším, my jich máme hrozně málo, ale už jsme tam jeden pytel nesli.Před školkou mají takové obrovské pytle, ale jestli se to sbírá pro nějaké dítko, netuším...
jitkamety, 22. 10. 2016, 17.03
Take sbiram a odevzdavam do skolek