Sbirka vicek

zobrazeno 883×

Vložil(a): Sooňaa, 22. 10. 2016 11.27

Maminky sbirate take vicka? My uz jich mame docela dost,tak premyslim,kam poslat,nemate nejaky tip?

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Mygara

Mygara, 11. 8. 2017, 9.19

u nás je vybírají v knihovně

Fuga

Fuga, 17. 1. 2017, 11.02

u nás je dáváme do školky a myslím, že místní charita je také sbírá

Rulficka48

Rulficka48, 27. 10. 2016, 23.59

My sbíráme víčka celá rodina a určitě v každém městě je místo, kam je můžeš zanést a někomu tím i pomoci

Katka

Katka, 23. 10. 2016, 16.42

U nás ve městě jsou minimálně 2 místa, kam jdou víčka zanést. Dcera je nosí do školy.

Sooňaa, 23. 10. 2016, 19.43

To je prima

Jana82

Jana82, 23. 10. 2016, 11.08

Sbíráme víčka celá rodina, pak je dávám sousedce (starší paní), která je nosí do školky.

Sooňaa, 23. 10. 2016, 19.44

Tak to mate hezky domluvene

Jana82

Jana82, 24. 10. 2016, 8.24

Mně by bylo líto vyhazovat víčka do koše, když to může jít na dobrou věc. Zkuste se jít i zeptat na poštu, vím, že některé taky sbírají víčka.

Sooňaa, 24. 10. 2016, 8.36

Prave,kdyz to muze nekomu pomoci,tak nevyhazuji

skřítek, 22. 10. 2016, 22.46

Ach jo, vždycky je mi z toho smutno. Politici si cpou do kapes, stovky milionů se ztrácí do nesmyslných pseudoprojektů a kdo ví čeho a na pomoc nemocným dětem sbíráme víčka... Zkuste nejbližší školu, skoro v každé na něco sbírají...

Sooňaa, 22. 10. 2016, 23.15

Mne prave taky,je mi to lito vyhodit... jeste musim.zjistit to.info s petkama,tech vyhazuji taky dost... a nad politikama radsi nepremyslet,mam.hned po nalade.. obcas mi prijde,ze nemaji v sobe trosku lidskosti..

slunicko, 23. 10. 2016, 15.08

Víčka sbíráme taky. Politici mysli jen na sebe jak si navýšit plat o tisíce. Nemocní nikoho z nich nezajimaji

Blankasiro, 23. 10. 2016, 15.29

a bohužel je uplně jedno koho zvolíme, vždycky to dopadne stejně

Sooňaa, 24. 10. 2016, 8.37

Politiky bych tady radeji nerozebirala..

Mikulenka, 22. 10. 2016, 21.59

U nás sbírá jedna paní na chlapečka na vozíčku, mrkněte na internet, možností je opravdu spousta.

Sooňaa, 22. 10. 2016, 22.19

Mrknu,rada pomuzu nekdo tu psal I o.pet lahvich,ale o tom.nic.nevim..

slunicko, 23. 10. 2016, 15.51

Petky jsou zajímavé. Taky jich meme hodne

Sooňaa, 23. 10. 2016, 19.44

Ale nikdo nepise co s petkama...

Adrianita

Adrianita, 22. 10. 2016, 21.05

U nás se vybírají v Poliklinice, pak v nějakém obchůdku. Jinak čas od času jsou taky sbírky pro děti s různým onemocněním..

Sooňaa, 22. 10. 2016, 21.19

Tak to je bezva,ze nate tolik mist,ja u nas nikde nic nevidela..

Zuzka Čtvrtečková, 22. 10. 2016, 17.32

Do školky sbíráme plastové lahve, ale moc jich nemáme, takže ani víček....

Sooňaa, 22. 10. 2016, 17.33

Pro nejake ditko? Oni se daji sbirat I lahve?

Mikulenka, 22. 10. 2016, 22.00

To slyším také poprvé

Sooňaa, 23. 10. 2016, 8.46

Ja take,uvidime jestli maminka.objasni

Zuzka Čtvrtečková, 24. 10. 2016, 9.47

Tak to netuším, my jich máme hrozně málo, ale už jsme tam jeden pytel nesli.Před školkou mají takové obrovské pytle, ale jestli se to sbírá pro nějaké dítko, netuším...

slunicko, 23. 10. 2016, 15.10

Sbírají se i barevne petky?

slunicko, 23. 10. 2016, 15.52

Taky bych sbírala Petky,ale kam s nimi kromě kontejneru?

jitkamety

jitkamety, 22. 10. 2016, 17.03

Take sbiram a odevzdavam do skolek

Sooňaa, 22. 10. 2016, 17.33

To je prima

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů