Sedací vak
Vložil(a): k.o.r.i.n.e.k, 5. 11. 2016 13.31
Máte doma sedací vak? Mě se hrozně líbí a tak jsem přemýšlela o ušití ale asi i ten materiál bude drahý. Zajímalo by mě, zda vak používáte nebo to bylo jen na chvilku a už je to jen lapač prachu.
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
jitkamety, 18. 7. 2017, 13.22
Mame velky obyvak takze sedaci vak byl super volbou
Mygara, 24. 4. 2017, 16.24
záleží na vaší povaze, u nás lapač prachu u babi velmi využívaná věc
Fuga, 25. 1. 2017, 12.48
doma nemám, bratránek ano a u nich na něj sedá prach
No, já jsem taky váhala s nákupem, hlavně kvůli ceně. Ale měli jsme vyhlídnutý sedací vak Smart od slovenské značky Tuli a ti mají teď před Vánocemi slevy, takže jsme ho pořídili za 2 650 Kč. Potah se dá prát v pračce a pokud náplň sesedne, tak vám ZDARMA dodají novou. Jsme z něj doma nadšení Ale samotný materiál na ušití jestli prodávají, to nevím.
k.o.r.i.n.e.k, 5. 11. 2016, 22.22
Musím to nějak promyslet Velikost a materiál
k.o.r.i.n.e.k, 5. 11. 2016, 22.21
No ještě mám jeden aspekt a to je místo
k.o.r.i.n.e.k, 5. 11. 2016, 22.25
Jo potřebovala bych větší byt
rodinka, 5. 11. 2016, 21.35
Ano mame meli jsme jeden mensi a druhy vetsi,ten prvni jsme nakonec podarovali sestrence(je mala) a ten druhy jsme si nechali je vetsi,lepe se na nem sedi,ja si na nem but ctu a manzel si ho dava k telce,kdyz hraje xbox u nas si na nho seda hodne i navsteva a kdyz k nam prijdou nejake deti,strasne radi se po nem valchujou
k.o.r.i.n.e.k, 5. 11. 2016, 21.48
Mě se to také líbí, měla jsem jeden v práci, ale na doma pořád nevím
AllaŠvecová, 5. 11. 2016, 20.57
Me se libi,ale není kam dát
k.o.r.i.n.e.k, 5. 11. 2016, 21.48
Jo nad tím jsem také přemýšlela
k.o.r.i.n.e.k, 5. 11. 2016, 21.48
No já právě také, ale pořád se rozhoduji
k.o.r.i.n.e.k, 5. 11. 2016, 22.14
No já proto přemýšlím o tom, že bych si ho ušila
Katka, 5. 11. 2016, 17.11
Uvažovala jsem o něm, ale jsou děsně drahé, na to aby člověk pak třeba zjistil, že je k ničemu.
k.o.r.i.n.e.k, 5. 11. 2016, 21.48
Proto jsem přemýšlela, zda by levněji nevyšlo ušít si ho
k.o.r.i.n.e.k, 5. 11. 2016, 22.25
No právě, proto pořád váhám