Sedací vak

zobrazeno 1729×

Vložil(a): k.o.r.i.n.e.k, 5. 11. 2016 13.31

Máte doma sedací vak? Mě se hrozně líbí a tak jsem přemýšlela o ušití ale asi i ten materiál bude drahý. Zajímalo by mě, zda vak používáte nebo to bylo jen na chvilku a už je to jen lapač prachu.

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

jitkamety

jitkamety, 18. 7. 2017, 13.22

Mame velky obyvak takze sedaci vak byl super volbou

Mygara

Mygara, 24. 4. 2017, 16.24

záleží na vaší povaze, u nás lapač prachu u babi velmi využívaná věc

Fuga

Fuga, 25. 1. 2017, 12.48

doma nemám, bratránek ano a u nich na něj sedá prach

Oddity, 29. 11. 2016, 22.09

No, já jsem taky váhala s nákupem, hlavně kvůli ceně. Ale měli jsme vyhlídnutý sedací vak Smart od slovenské značky Tuli a ti mají teď před Vánocemi slevy, takže jsme ho pořídili za 2 650 Kč. Potah se dá prát v pračce a pokud náplň sesedne, tak vám ZDARMA dodají novou. Jsme z něj doma nadšení Ale samotný materiál na ušití jestli prodávají, to nevím.

lazna, 6. 11. 2016, 15.00

Moc se mi líbí. Občas když je nějaká soutěž, tak onej soutěžím.

nikolava, 5. 11. 2016, 22.20

Tak to nejak zkuste propocitat a uvidite ale myslim, ze ho vyuzijete cela rodina. Prcek se na nem vyblbne a vy na tom muzete relaxovat vecer u filmu

Jarka mmm, 5. 11. 2016, 22.20

Taky to tak máme.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 5. 11. 2016, 22.22

Musím to nějak promyslet Velikost a materiál

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 5. 11. 2016, 22.21

No ještě mám jeden aspekt a to je místo

nikolava, 5. 11. 2016, 22.23

No s mistem to je horsi, to moc dobre znam

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 5. 11. 2016, 22.25

Jo potřebovala bych větší byt

Sooňaa, 5. 11. 2016, 22.48

Mame to.stejne

rodinka

rodinka, 5. 11. 2016, 21.35

Ano mame meli jsme jeden mensi a druhy vetsi,ten prvni jsme nakonec podarovali sestrence(je mala) a ten druhy jsme si nechali je vetsi,lepe se na nem sedi,ja si na nem but ctu a manzel si ho dava k telce,kdyz hraje xbox u nas si na nho seda hodne i navsteva a kdyz k nam prijdou nejake deti,strasne radi se po nem valchujou

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 5. 11. 2016, 21.48

Mě se to také líbí, měla jsem jeden v práci, ale na doma pořád nevím

AllaŠvecová, 5. 11. 2016, 20.57

Me se libi,ale není kam dát

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 5. 11. 2016, 21.48

Jo nad tím jsem také přemýšlela

Sooňaa, 5. 11. 2016, 22.48

My vzdy najdem mistecko nekde v rohu

nikolava, 5. 11. 2016, 17.28

Mě se taky líbí, do budoucna bychom ho chtěli pořídit

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 5. 11. 2016, 21.48

No já právě také, ale pořád se rozhoduji

nikolava, 5. 11. 2016, 22.08

Nas zatim odrazuje ta cena, ted jsme rekonstruovali - takze si dovedete predstavit ... Ale premyslime o nem fakt dlooooouho

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 5. 11. 2016, 22.14

No já proto přemýšlím o tom, že bych si ho ušila

Sooňaa, 5. 11. 2016, 22.48

Nebo natrefit na vyprodeje..obcas jsou..

Katka

Katka, 5. 11. 2016, 17.11

Uvažovala jsem o něm, ale jsou děsně drahé, na to aby člověk pak třeba zjistil, že je k ničemu.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 5. 11. 2016, 21.48

Proto jsem přemýšlela, zda by levněji nevyšlo ušít si ho

Jarka mmm, 5. 11. 2016, 22.23

Ona je dost drahá ta náplň. A ten potah musí být z kvalitní latky,aby nepraskl nebo aby ven nelezly kuličky.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 5. 11. 2016, 22.25

No právě, proto pořád váhám

Sooňaa, 5. 11. 2016, 22.30

Ja mam takovy plysovy a super

Sooňaa, 5. 11. 2016, 22.47

To tedy je takovy maly pytlik cca 50kc... a ten je fakt maly..

Sooňaa, 5. 11. 2016, 22.47

Musite vedet uz predem k cemu a zda ho opravdu vyuzijete..

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů