Silnice
Vložil(a): Leňulka, 28. 4. 2018 13.24
Teda je to fakt otřes kdo všechno má dnes řidičák, kde jaký mladý magor, rádoby sebevrah atd. co kolikrát vidím na silnicích mi hlava nebere. Bylo by super kdyby zavedli v autoškole i psychotesty povinně. To by pak nejezdilo tolik šílenců, trochu by se vyklidili silnice, vyčistilo ovzduší a jezdilo by se bezpečněji. Když někdo hazarduje na silnice se životem nejen svým ale i ostatních řidičů, tak tam prostě nemá co dělat, pak kvůli takovým umírá spousta nevinných lidí
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Fuga, 3. 5. 2018, 18.16
je to tak, ale kdo dnes není tak trochu na hlavu, to už musí být nco extra, aby to poznaly nějaké jednodušší psychotesty
dadinkamaminka, 3. 5. 2018, 15.11
Tak s tím souhlasím. Dnes může mít řidičák kdejaký magor. A to je špatně podle mě. Vždyt většinou na silnicích umírají mladí lidé...
Žofinka, 2. 5. 2018, 18.55
To by potom neměl řidičák asi nikdo
Mygara, 2. 5. 2018, 13.16
mně zase říkají, že jsem nebezpečná pro své okolí tím, že jezdím moc pomalu a ostatní to pak nevydýchají, takže ted už nejezdím vůbec
NiFee, 2. 5. 2018, 7.39
njn, myslím, že to nieje o mlaých ale celkovo, ja si myslím, že ludia v určitom pokrocilom veku by tiež nemali mat vodičák alebo by mali robit nejake testy každý rok...
Eliška Kozlova, 1. 5. 2018, 3.32
Me stačilo když me před přechodem, před školou predjelo tmave SuperB, když jsem zastavovala mrnave skolacce a teda tak-tak Ješte teď je mi z toho šoufl 100% toho prcka neviděl.
patricia077, 30. 4. 2018, 6.14
Je to k zbliti
Mladí jsou prostě mladí, naši muži vesměs nebyli jiní (až na vyjímky). Starší zase mají pomalejší reakce (taky jednou budeme na tom podobně) Člověk musí hodně dopředu předvídat co jiný řidič udělá, ale stejně se nehoda může stát. Manžel akorát vždy když vidí někoho mladšího v "super bouráků", pronese něco ve stylu "kde jsem udělal chybu, že nemám taky takové auto"