Silnice

zobrazeno 678×

Vložil(a): Leňulka, 28. 4. 2018 13.24

Teda je to fakt otřes kdo všechno má dnes řidičák, kde jaký mladý magor, rádoby sebevrah atd. co kolikrát vidím na silnicích mi hlava nebere. Bylo by super kdyby zavedli v autoškole i psychotesty povinně. To by pak nejezdilo tolik šílenců, trochu by se vyklidili silnice, vyčistilo ovzduší a jezdilo by se bezpečněji. Když někdo hazarduje na silnice se životem nejen svým ale i ostatních řidičů, tak tam prostě nemá co dělat, pak kvůli takovým umírá spousta nevinných lidí

Sdílejte:   | 
1

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Fuga

Fuga, 3. 5. 2018, 18.16

je to tak, ale kdo dnes není tak trochu na hlavu, to už musí být nco extra, aby to poznaly nějaké jednodušší psychotesty

dadinkamaminka, 3. 5. 2018, 15.11

Tak s tím souhlasím. Dnes může mít řidičák kdejaký magor. A to je špatně podle mě. Vždyt většinou na silnicích umírají mladí lidé...

Žofinka

Žofinka, 2. 5. 2018, 18.55

To by potom neměl řidičák asi nikdo

Mygara

Mygara, 2. 5. 2018, 13.16

mně zase říkají, že jsem nebezpečná pro své okolí tím, že jezdím moc pomalu a ostatní to pak nevydýchají, takže ted už nejezdím vůbec

NiFee

NiFee, 2. 5. 2018, 7.39

njn, myslím, že to nieje o mlaých ale celkovo, ja si myslím, že ludia v určitom pokrocilom veku by tiež nemali mat vodičák alebo by mali robit nejake testy každý rok...

Eliška Kozlova, 1. 5. 2018, 3.32

Me stačilo když me před přechodem, před školou predjelo tmave SuperB, když jsem zastavovala mrnave skolacce a teda tak-tak Ješte teď je mi z toho šoufl 100% toho prcka neviděl.

Janna, 30. 4. 2018, 13.30

Njn, je to hrůza...

Čertice, 30. 4. 2018, 10.10

S tím, že jezdí hovada souhlasím, s tím věkem úplně ne. Vždycky se říkalo, že jezdí špatně ženský, ale teď už to vypadá, že to bude obráceně myslím, že je to hodně o mužském egu

patricia077

patricia077, 30. 4. 2018, 6.14

Je to k zbliti

snany, 29. 4. 2018, 10.27

Mladí jsou prostě mladí, naši muži vesměs nebyli jiní (až na vyjímky). Starší zase mají pomalejší reakce (taky jednou budeme na tom podobně) Člověk musí hodně dopředu předvídat co jiný řidič udělá, ale stejně se nehoda může stát. Manžel akorát vždy když vidí někoho mladšího v "super bouráků", pronese něco ve stylu "kde jsem udělal chybu, že nemám taky takové auto"

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů