Skleník/Foliovník
Vložil(a): pouzarovaj, 24. 3. 2017 14.05
Holky co máte zahrádku, máte skleník nebo foliovník? Co je lepší dle vaší zkušenosti? Myslíte si, že musí být celý den na slunku? Už mě omrzela rajčata v květináčích a chtěla bych skleník nebo foliák, ale nemůžu se rozhodnout který. Už proto, že dcery milují rajčata a než je sklidím ze zahrady, je půlka léta. Ve skleníku by byly dříve a domácí jsou lepší než marketu... Ale místo, které mám, je zatím tak půl dne stíněné garáží (ta přijde na podzim zbourat). Nemám se na to letos ještě vykašlat? Nebo může být půl dne zastíněný? Foliák nebo skleník?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 18. 9. 2017, 14.32
výborně, že budete mít příští rok skleník, je určitě výhodnější
jitkamety, 18. 7. 2017, 9.38
Moje mamka ma sklenik a je spokojena
k.o.r.i.n.e.k, 27. 3. 2017, 21.06
Babička má skleník, ale je hodně na sluníčku a roste to tam pěkně
Mygara, 26. 3. 2017, 7.18
foliovník vydrží méně, zvláště, jestli vám u vás fouká a skleník se nedoporučuje celý den na slunci, aby se pak zase neupekly rostliny
pouzarovaj, 26. 3. 2017, 7.23
moc děkuji
k.o.r.i.n.e.k, 27. 3. 2017, 21.06
Babička má celý den na slunci skleník a nic se jí zatím neupeklo
pouzarovaj, 25. 3. 2017, 6.57
díky
Fuga, 24. 3. 2017, 21.00
osobně mám jen pařeniště, ale určitě je lepší skleník i kvůli odolnosti a celý den na slunku stejně být nemusí, pač by tam bylo zase velké vedro a stínila byste ho uměle
Aliisha, 24. 3. 2017, 20.37
Asi skleník. Ten Vám nevezme vítr. Nám foliovník odletěl
k.o.r.i.n.e.k, 27. 3. 2017, 21.07
On někdy odletí i skleník, pokud není dobře přichycený Také jsem to zažila