Skleník/Foliovník

zobrazeno 4583×

Vložil(a): pouzarovaj, 24. 3. 2017 14.05

Holky co máte zahrádku, máte skleník nebo foliovník? Co je lepší dle vaší zkušenosti? Myslíte si, že musí být celý den na slunku? Už mě omrzela rajčata v květináčích a chtěla bych skleník nebo foliák, ale nemůžu se rozhodnout který. Už proto, že dcery milují rajčata a než je sklidím ze zahrady, je půlka léta. Ve skleníku by byly dříve a domácí jsou lepší než marketu... Ale místo, které mám, je zatím tak půl dne stíněné garáží (ta přijde na podzim zbourat). Nemám se na to letos ještě vykašlat? Nebo může být půl dne zastíněný? Foliák nebo skleník?

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Tereez, 21. 10. 2018, 22.10

určitě skleník, bez něj bych se na zahrádce neobešla

Žofinka

Žofinka, 18. 9. 2017, 14.32

výborně, že budete mít příští rok skleník, je určitě výhodnější

Eliss95, 10. 10. 2018, 22.42

taky jsme si říkali a tak jsme právě využili té akce v zel. údolí

jitkamety

jitkamety, 18. 7. 2017, 9.38

Moje mamka ma sklenik a je spokojena

Kikinka30, 3. 4. 2017, 7.46

Strejda ma sklenik na slunicku a je spikojeny?

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 27. 3. 2017, 21.06

Babička má skleník, ale je hodně na sluníčku a roste to tam pěkně

vendy.z, 27. 3. 2017, 18.59

Nemám, ale rajčata mám na terase a rostou super

Mygara

Mygara, 26. 3. 2017, 7.18

foliovník vydrží méně, zvláště, jestli vám u vás fouká a skleník se nedoporučuje celý den na slunci, aby se pak zase neupekly rostliny

pouzarovaj

pouzarovaj, 26. 3. 2017, 7.23

moc děkuji

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 27. 3. 2017, 21.06

Babička má celý den na slunci skleník a nic se jí zatím neupeklo

benca, 24. 3. 2017, 22.34

foliovnik sa trha

pouzarovaj

pouzarovaj, 25. 3. 2017, 6.57

díky

Fuga

Fuga, 24. 3. 2017, 21.00

osobně mám jen pařeniště, ale určitě je lepší skleník i kvůli odolnosti a celý den na slunku stejně být nemusí, pač by tam bylo zase velké vedro a stínila byste ho uměle

Aliisha

Aliisha, 24. 3. 2017, 20.37

Asi skleník. Ten Vám nevezme vítr. Nám foliovník odletěl

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 27. 3. 2017, 21.07

On někdy odletí i skleník, pokud není dobře přichycený Také jsem to zažila

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů