Škodliviny v kosmetice

zobrazeno 540×

Vložil(a): dadinkamaminka, 30. 11. 2017 13.25

Mamci zaregistrovali jste, jak ukazovali nedavno v televizi tu reportaz na kosmetiku? Jak rikali, co vsechno obsahuje a jak pusobi na zdravi? Co si o tom myslite? Ja tomu zacala nejak verit a dost jsem jeji pouzivani omezila. Muze zpusobit i rakovinu prsu a jine ruzne nemoci... Mate tip na nejakou prirodni, ktera nestoji moc? Uz na sebe nechci patlat tyhle chemicky koktejly....

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

V007A, 1. 12. 2017, 19.05

Já na sebe nic moc neplacam. Maluju se tak jednou za měsíc.

Zdeňka S., 1. 12. 2017, 10.43

Popravdě co dneska není škodlivé, i spousta kosmetiky pro děti není vhodná. Nejlepší jsou přírodní oleje

L.janicka.l

L.janicka.l, 1. 12. 2017, 11.23

Ono ani pro dospeleho cloveka, driv pouzivali jen sadlo atd a jak byli zeny krasne...

vendy.z, 1. 12. 2017, 7.07

mě vyhovují olejíčky

Pávinka, 30. 11. 2017, 21.54

já se snažím všeho s mírou, vlasy si nebarvím a nehty nelakuju (v těhotenství vůbec) věřím, že přes nehty a vlasy ty škodliviny jdou do těla. a snažím se pokud možno přírodní. proč do sebe cpát zbytečně chemii

Blankasiro, 30. 11. 2017, 21.39

Já používám hlavně Alverde z DM a kokosový olej. Hlavně je důležité si uvědomit, kolik toho opravdu potřebujete.

Aliisha

Aliisha, 30. 11. 2017, 20.40

To jsem neviděla. TV moc nesleduji. snažím se používat “přírodní kosmetiku”. Mám ráda Weledu a Alverde.

Mygara

Mygara, 30. 11. 2017, 19.14

na každém šprochu pracdy trochu, ale dnes, aby se z toho člověk zbláznil, všude je něco

Fuga

Fuga, 30. 11. 2017, 18.44

asi všude je něco, snad jen se mazat sádlem .-), ale stejně nevíte, co to prase před tím žralo

annahb, 1. 12. 2017, 12.02

přesně tak - všude je něco

Žofinka

Žofinka, 30. 11. 2017, 18.31

neviděla jsem ,ale ono si asi člověk moc nevybere, největší svinstva jsou konzervanty

L.janicka.l

L.janicka.l, 30. 11. 2017, 18.14

Nevidela jsem reportaz, a ani me to neprekvapuje, chemie je vzdy chemie. Nastesti na kosmetiku moc nejsem tak to nemusim resit. A jen tak kdyz vidim v obchodech ty ceny, tak si rikam kolik toho usetrim, kdyz to nekupuju. Jinak prirodnich znacek je spoustu, staci se jen kolem sebe podivat. Jen se za kvalitu bez chemie musi poradne priplatit

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů