Sledujete nějaké blogy, vlogy? Popřípadě jaké? Ráda se inspiruji.

zobrazeno 650×

Vložil(a): Aliisha, 10. 12. 2016 18.01

Blogy. Vlogy

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Mygara

Mygara, 10. 4. 2017, 9.02

já si musela zjistit, co je vlog .-)

rennfri

rennfri, 11. 12. 2016, 19.42

vlogy ne, ale čtu mklife, mujdummujsquat, tamarki a díky jejímu předadventnímu giveaway mám zálusk na ještě asi 5 blogů, které bych si ráda prošla jestli někdy děti dovolí

benca, 11. 12. 2016, 13.42

na fcb dnes jem, dnes obuvam, dnes nosim kids

nikolava, 11. 12. 2016, 12.33

Koukám na youtube - na hodně lidí - mamalifestyle, mamoustylove, TMT, Shopaholičku, Barušminky atd

Aliisha

Aliisha, 11. 12. 2016, 14.02

Tmt také sleduji. Ta je také moc fajn

Misska20, 11. 12. 2016, 0.09

MK life ( to jsem začala sledovat,kdyz jsem byla na jejím semináři první pomoc pro děti ), Mámou stylově, feedo blog (tam jsem byla také na pár seminářích o dětech), sleduji to přes FB takže buď mě nějaký článek zaujme a přečti si ho nebo ne

slunicko, 10. 12. 2016, 21.52

Nesleduje. Nemám na to CAS. Když mám CAS jdu sem. Nechci byt otrokem netu

Adrianita

Adrianita, 10. 12. 2016, 21.14

Mám ráda Brána k dětem a občas kouknu na Feedo blog,kde i soutěžím. Narazila jsem na spoustu zajímavých blogů,ale nemám na ně čas. Inspiruju se na Pinterestu.

snany, 10. 12. 2016, 21.06

Nesleduji, v týdnu absolutně nestíhám a o víkendu zase nechci věnovat veškerý čas internetu.

Leňulka, 10. 12. 2016, 20.34

nesleduji žádné blogy a co je vlog ani nevím

patricia077

patricia077, 10. 12. 2016, 20.02

sleduji, ale přijdou mi všechny na jedno brdo

Aliisha

Aliisha, 10. 12. 2016, 20.06

A jaké sledujete? Třeba se inspiruji

patricia077

patricia077, 10. 12. 2016, 20.13

Moderního fotra, deník fejsbukové matky atd

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 11. 12. 2016, 9.18

Moderní fotr je dobrej, dokonce snad vyhrál blogera roku

Aliisha

Aliisha, 11. 12. 2016, 11.05

Moderní fotr se mi moc líbí. Je hodně vtipnej

patricia077

patricia077, 11. 12. 2016, 11.40

noooo už tolik ani ne .-)

Aliisha

Aliisha, 11. 12. 2016, 14.02

Proč už tolik ne?

patricia077

patricia077, 11. 12. 2016, 14.06

Protože se docela opakuje, chápu, ze začátku měl hodně nápadů a teď už to tahá z paty, ale kdo ne že .-)

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů