Smogová situace

zobrazeno 516×

Vložil(a): k.o.r.i.n.e.k, 20. 1. 2017 9.00

Zdravím, u nás a jak tak koukám, tak asi skoro všude hlásí smogovou situaci. To je snad poprvé co si pamatuji za posledních pár let. Holt budu muset vysvětlit synovi, že boby se nekonají. Nebo chodíte i přesto? Zde více info http://www.szu.cz/tema/zivotni-prostredi/smogova-situace-co-muzeme-udelat

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Žofinka

Žofinka, 1. 12. 2017, 6.18

já na net nekoukám, koukám z okna

Mygara

Mygara, 3. 4. 2017, 16.39

když je smog, tak ven nechodíme, pokud vyloženě nemusíme

vendy.z, 27. 1. 2017, 10.57

My v Podkrkonoší čisto celou dobu

Lusesita25, 27. 1. 2017, 5.19

Nejak neresim. Maly je jeste v kocarku. Tak ho vzdycky zachumlam ze mu koukaji jen oci a jedem.

benca, 21. 1. 2017, 16.11

u nas v hlavnom meste este aj slovnaft kadeco vypusta

Jarka mmm, 21. 1. 2017, 10.46

Hm,tak se to u nás pěkně zhoršilo,dnes taky nepůjdeme...přitom svítí sluníčko .

Lenča Pešková, 20. 1. 2017, 22.23

Upřímně? Kdyby jste to sem nenapsala ani nevím že něco takového existuje ? takže nevím tudíž neresim ?

Aliisha

Aliisha, 20. 1. 2017, 20.25

Se smogem nebojujeme, tak nevím

slunicko, 20. 1. 2017, 18.56

Zatím jsme ještě nemocní,takže smog ted neresim

jitkamety

jitkamety, 20. 1. 2017, 18.21

u nas tak casto smog nebyva takze jsem rada ze muzem s malou chodit v pohode na prochazky

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů