Soutěže
Vložil(a): dadinkamaminka, 4. 5. 2017 13.22
AHoj maminky.Právě mi dorazil email,že jsem vyhrála v Hamánkové soutěži :) Chtěla bych se vás zeptat,zda jste už někdy taky něco někde vyhrály,popř.kde ? Jsem jen zvědavá :) díky a pěkný den přeji :)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 9. 5. 2017, 19.28
ani nevím, nějakou drobnost na plese v tombole, ale jinak si nic nevybavuji
Fuga, 9. 5. 2017, 11.16
já jednou vyhrála na plese zájezd do Chorvatska, to byla bomba a jinak asi Nutrilon na jejich stránkách
Žofinka, 9. 5. 2017, 11.16
moc na soutěže nejsem, takže nic
louskacek2, 7. 5. 2017, 7.19
VERIM manžel má kolegu a ty ze spotřebních soutěži v podstatě vedou dost aktivní zivot . My díky nim máme trampolínu za pulku ceny a kdysi poukazy na spodní pradlo . Co nepotřebují či neužiji prodá za půlku ceny....
dadinkamaminka, 7. 5. 2017, 8.42
Já teda taky pořád někde soutěžím,ale zas tak moc nevyhrávám
louskacek2, 7. 5. 2017, 7.09
Zed by se mi hodila ta pracka tady na webu zrovna nám dosluhuje .
moc gratuluji kdybych měla vyjmenovat kde všude jsem vyhrála tak to by bylo na dlouho, dříve za studentských let sem tam něco v křížovkách (chvilka pro tebe, překvapení) to jsem vyhrála mísy, mixér apod. pak chvíli klid, a když jsem otěhotněla tak to byla také taková výhra a celé těhu jsem vyhrávala furt někde i tady takže to byla knížka, mixér, plenky, potřeby do kuchyně no bylo toho děsně moc to si už nepamatuju všechno. Teď naposledy jsem vyhrála balíček pomůcek do kuchyně od Tescomi (papírové košíčky, chňapku a zdobící tužku) to mi přišlo ve středu soutěž od společnosti Klasa
louskacek2, 7. 5. 2017, 7.12
Klasu taky sbíráme letos už od začátku roku tak snad to letos nezrusi . Loga vystrihují ze vseho . Dcera když je u babiček tak je poučuje a musí taky stříhat. Přijde mi to výchovně tak jako výchovně třídíme odpad tak ji i ukazují ze pokud bude pilne vystříhat a vytrva tak možná když to půjde ji to i přinese nějakou výhru.
louskacek2, 7. 5. 2017, 7.21
Ten jsem taky posilala ale nic no . To nevadí vyjde to jinde
louskacek2, 6. 5. 2017, 7.48
Soutěžím dost často na internetu. A i vyhrávám největší výhra foťák. Samozřejmosti ruzná kosmetika kremy,voňavky apod. Knížky a jine věci.
dadinkamaminka, 6. 5. 2017, 10.55
To je super a kde soutěžíte ?
louskacek2, 7. 5. 2017, 6.36
Kde se da
Lenourecek, 5. 5. 2017, 21.23
Moc gratuluji ? Soutěžím ráda, párkrát už jsem něco vyhrála, ale hlavně mě to baví ?
dadinkamaminka, 5. 5. 2017, 21.45
Děkuji Potěšilo mě to Jj,mě to právě také moc baví Už jsem vyhrála několikrát,nejhodnotější věc byla manikůra P-shine Z té jsem měla velikou radost
Zuzka Čtvrtečková, 5. 5. 2017, 18.35
Nejvíc tady