Stavba domu

zobrazeno 4035×

Vložil(a): Nikoll, 8. 12. 2016 22.16

Maminky, s manželem si chceme postavit dům, vybrali jsme si nízkonákladovky od Ekonomických staveb, ale čím víc to hledám, tím horší recenze mají :( máte s nimi některá zkušenosti?? Nebo kdo stavěl Vám?? Děkuji :)

Sdílejte:   | 
1

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Lenička77, 19. 6. 2019, 10.31

Taktéž jsem četla dost negativní recenze. Je potřeba dost hledat. Já jsem třeba dost váhala a nakonec si vybrala ke stavbě domu dost kvalitní a prověřenou firmu dřevostavby MY HOME . My jsme s baráčkem spokojeni.

jarcula, 25. 10. 2017, 20.29

Dík za tip na thermohome, zjišťovala jsem si taky o nich informace a zatím jsou všechny kladné.

vandica, 24. 10. 2017, 17.42

Tak jsme se byli podívat v homecentru firmy thermohome a dokonce jsme si domluvili i prohídku již hotového domu. Velmi se nám domek líbíl. Takže je rozhodnuto.

kamika, 22. 10. 2017, 22.30

No a než jste se rozhodli s nimi do toho jít, viděli jste nějaký dům od nich?

molka, 23. 10. 2017, 8.47

Sousedka si vybrala firmu na základce recenze od kamarádky, v jejím domečku se byli i dívat...

beruna, 16. 10. 2017, 20.51

My máme čerstvě postavený domek od thermohome. Než jsme se rozhodli, prošli jsme spoustu tipů. Nakonec zvítězil úžasný přístup ke klientovi.

molka, 16. 10. 2017, 12.39

Holky, co chcete stavět pasivní dům, zkuste se mrknout na pasivnistavby.cz, stavěli dům sousedům a ti jsou velice spokojení!

bagi, 20. 10. 2017, 8.41

Ahoj, jak se tak dívám, ty pasivnistavby.cz nevypadají vůbec špatně. Hrozně se mi tam líbí jeden domeček v referencích. No, večer to ukážu manželovi. Zatím nejsme pro žádnou firmu rozhodnutí.

bagi, 10. 10. 2017, 14.26

I my hledáme. Chtěli bychom pasivní dům. Vím, že počáteční náklady bývají vyšší, ale v průběhu času by se měly vrátit...

vandica, 8. 10. 2017, 13.57

Taktéž jsme ve fázi hledání, my bychom rádi dřevostavbu. Pár tipů už máme, ale nemůžeme se rozhodnout.

andyna, 6. 10. 2017, 13.38

Ahojky, my chceme stavět pasivní dům příští rok. Právě jsme taky ve fázi hledání firmy...

klarusa50, 28. 5. 2017, 10.54

kdyby nahodou, klidne piste do zprav, at to tu nezamorujeme

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů