Stírací losy a loterie
Vložil(a): dadinkamaminka, 14. 3. 2017 12.45
Vyhráli jste někdy něco na losech nebo nějaké jiné loterii? Zajímalo by mě,zda s edá vůbec něco vyhrát...nakupovala jsem tolika losů,že to až hezký neni :D Vyhrála jsem 2krát 1000kč a 1krát 500... někdy se mi vrátil vklad nebo dvojnásobek,ale víc jsem nikdy nevyhrála :(
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 10. 11. 2017, 3.26
já losy nekupuji, mám štěstí v lásce .-))
pouzarovaj, 28. 3. 2017, 7.10
Já asi 2x po 20-50 Kč
baru86, 22. 3. 2017, 10.14
Jestli se mi vrátil vklad za los, tak to byl obrovský úspěch, jinak nikdy nic.
Lenourecek, 16. 3. 2017, 0.04
Máma dostala k Vánocům od sestry a vyhrála 200,-
dadinkamaminka, 16. 3. 2017, 10.12
A kupujete v jaké hodnotě,jestli se můžu zeptat?
Lenourecek, 16. 3. 2017, 2.56
To měl moc pěkný dárek ?
Jana82, 15. 3. 2017, 14.56
Tak to jste měla štěstí, já jsem nejvíc vyhrála 100,-
Lenča Pešková, 15. 3. 2017, 13.04
Jednou jsem losy tocila asi 5x dokud vyhraval ? obcas si koupím za 20, na Mikuláše dostavam od mamky za 100-200 a občas neco vyhraju ?
Jana82, 15. 3. 2017, 15.00
Taky tomu moc nevěřím, že by se dala na losy vyhrát nějaká závratná částka.
Aliisha, 15. 3. 2017, 21.48
Mají to chytře udělané. Nikdo moc nevyhraje