Stírací losy a loterie

zobrazeno 2811×

Vložil(a): dadinkamaminka, 14. 3. 2017 12.45

Vyhráli jste někdy něco na losech nebo nějaké jiné loterii? Zajímalo by mě,zda s edá vůbec něco vyhrát...nakupovala jsem tolika losů,že to až hezký neni :D Vyhrála jsem 2krát 1000kč a 1krát 500... někdy se mi vrátil vklad nebo dvojnásobek,ale víc jsem nikdy nevyhrála :(

Sdílejte:   | 
1

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Žofinka

Žofinka, 10. 11. 2017, 3.26

já losy nekupuji, mám štěstí v lásce .-))

Kikinka30, 4. 4. 2017, 20.49

Je ja nevyhrala nikdy nic,asi jen stesti doma,to je pro me důležitější

pouzarovaj

pouzarovaj, 28. 3. 2017, 7.10

Já asi 2x po 20-50 Kč

baru86

baru86, 22. 3. 2017, 10.14

Jestli se mi vrátil vklad za los, tak to byl obrovský úspěch, jinak nikdy nic.

slunicko, 17. 3. 2017, 8.10

Koupila jsem chlapum k vanocum a nic

klkv, 15. 3. 2017, 22.48

Kupujeme na vánoce, většinou se vrátí vklad nebo dvojnásobek.....

Lenourecek, 16. 3. 2017, 0.04

Máma dostala k Vánocům od sestry a vyhrála 200,-

dadinkamaminka, 16. 3. 2017, 10.12

A kupujete v jaké hodnotě,jestli se můžu zeptat?

klkv, 16. 3. 2017, 14.16

no k vánocům se rozšoupneme, takže ty za 100,- od Sazky a letos spíš od Fortuny se stromečky.

Mildret, 15. 3. 2017, 22.39

Také tak. Vetsinou se jen vrátí vklad . Jednou jsme koupili švagrovi k narozkám losy a měl tam 900 tak aspoň něco.

Lenourecek, 16. 3. 2017, 2.56

To měl moc pěkný dárek ?

Mildret, 16. 3. 2017, 3.21

Horší by bylo kdyby tam nebylo nic

Jana82

Jana82, 15. 3. 2017, 14.56

Tak to jste měla štěstí, já jsem nejvíc vyhrála 100,-

Lenča Pešková, 15. 3. 2017, 13.04

Jednou jsem losy tocila asi 5x dokud vyhraval ? obcas si koupím za 20, na Mikuláše dostavam od mamky za 100-200 a občas neco vyhraju ?

vendy.z, 15. 3. 2017, 10.42

Tohle nehraji Mají to žel vypočítané

Cherrynka, 15. 3. 2017, 10.43

Některé společnosti určitě jo

Jana82

Jana82, 15. 3. 2017, 15.00

Taky tomu moc nevěřím, že by se dala na losy vyhrát nějaká závratná částka.

Aliisha

Aliisha, 15. 3. 2017, 21.48

Mají to chytře udělané. Nikdo moc nevyhraje

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů