stírací losy - jmenovky na stůl, dárek
Vložil(a): patricia077, 5. 12. 2016 8.38
Tip na letošní vánoce :-)...Koupila jsem arch stíracích losů, které jsou zároveň jmenovkou na vánoční dárek, stůl..měl by tam být minimálně jeden výherní los, tak doufám teda :-)..
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 11. 4. 2017, 9.32
já losy vůbec nekupuji, ale ta jmenovka nanich je dobrý nápad
patricia077, 11. 4. 2017, 10.11
jj využila jsem i jindy než na vánoce .-)
Aliisha, 7. 12. 2016, 22.05
Každý rok si kupujeme losy a dáváme si je pod talíř při štědrovečerní večeři. Stírání je pro nás zábava. Vždycky tajně doufáme, že nějaký ten milion vyhrajeme. obvykle vyhrajeme tak 20 Kč. I tak jsme však šťastní.
vojtechpiner, 6. 12. 2016, 15.17
Já kupuji každý rok dcerám jeden los + třeba tiket eurojackpotu, nebo sportky. Zatím se jím teda nepodařilo vyhrát eurojackpot :D ale na losu měla jedna 5.000, tak to byla docela štastná.
patricia077, 6. 12. 2016, 15.18
Tak to je pěkná částka
vojtechpiner, 6. 12. 2016, 15.25
Znáte někdo vánoční loterii EL GORDO?
patricia077, 6. 12. 2016, 15.29
Neznám
patricia077, 6. 12. 2016, 8.09
Je mi to jasné .-)
patricia077, 6. 12. 2016, 8.10
Tak to znám a stejně mi to nedá :-
Lenča Pešková, 5. 12. 2016, 21.18
To vypadá dobře? každý rok si kupujeme losy a tohle je fajn? dvě věci v jednom? kde jste koupila? Na poště?
patricia077, 6. 12. 2016, 8.10
Já ve stánku
patricia077, 6. 12. 2016, 8.10
Bába Tutovka hehe
Adrianita, 5. 12. 2016, 20.33
KUpovat nebudu, ale nějaký výherní by mě potěšil.