Stollering
Vložil(a): louskacek2, 13. 2. 2016 20.10
Holky rada bych se vydala na jare nekam na stollering. Je mezi Vama nekdo kdo chodi a popsal by mi jak ,,jedna lekce,, vypada? Nemam vubec potuchy. Predpokladam, ze se maminky sejdou na miste nekde v parku ci vhodnem miste a cvici. Co okolo jdouci lide?:-). Nebo co od toho mam cekat. Dekuji:-).
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 5. 1. 2018, 15.46
okolní lidé čučí, co jiného, ale je to většinou dopolene, tak to vidí jen důchodci
k.o.r.i.n.e.k, 11. 12. 2016, 13.46
U nás se cvičí v parku, chodí a cvičí a tak pořád dokola
Fuga, 1. 12. 2016, 9.53
u nás běhají maminky normálně i po málo frekventované silnici a s pomůckami cvičí u řeky
Katka, 13. 2. 2016, 21.41
Chvíli se jde, chvíli běží, zastaví se a udělá se pár cviků a tak stále dokola. Kolemjdoucí v pohodě.
Katka, 13. 2. 2016, 21.39
U nás se cvičí za chůze. Chvíli se jde, běží, zastaví udělá vedle kočárků pár cviků, zase se rozejdou a tak pořád dokola. Kolemjdoucí se otočí a jdou dál, žádné extra atrakce to není.