Stollering

zobrazeno 833×

Vložil(a): louskacek2, 13. 2. 2016 20.10

Holky rada bych se vydala na jare nekam na stollering. Je mezi Vama nekdo kdo chodi a popsal by mi jak ,,jedna lekce,, vypada? Nemam vubec potuchy. Predpokladam, ze se maminky sejdou na miste nekde v parku ci vhodnem miste a cvici. Co okolo jdouci lide?:-). Nebo co od toho mam cekat. Dekuji:-).

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Mygara

Mygara, 5. 1. 2018, 15.46

okolní lidé čučí, co jiného, ale je to většinou dopolene, tak to vidí jen důchodci

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 11. 12. 2016, 13.46

U nás se cvičí v parku, chodí a cvičí a tak pořád dokola

Fuga

Fuga, 1. 12. 2016, 9.53

u nás běhají maminky normálně i po málo frekventované silnici a s pomůckami cvičí u řeky

dasza, 13. 2. 2016, 22.53

Vzdy se u toho chodi...cvuci se.pak zase rychla chuze...pak samozrejme protazrni atd..kolejmdouci neresim..at si cuci

Katka

Katka, 13. 2. 2016, 21.41

Chvíli se jde, chvíli běží, zastaví se a udělá se pár cviků a tak stále dokola. Kolemjdoucí v pohodě.

Katka

Katka, 13. 2. 2016, 21.39

U nás se cvičí za chůze. Chvíli se jde, běží, zastaví udělá vedle kočárků pár cviků, zase se rozejdou a tak pořád dokola. Kolemjdoucí se otočí a jdou dál, žádné extra atrakce to není.

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů