Strom
Vložil(a): Cherrynka, 8. 5. 2018 13.59
Ještě jak jsem psala o tom rodokmenu... tak jsem na několika fotkách našla, jak mnoho lidí objímá stromy a dávají na ně ozdoby, ale ne typů vánoční atd... to vypadalo jako nějaký rituál či co? Já jen, jestli to nebyl nějaký zvyk v té době? Protože je to na cca 9 fotkách, na dvou z nich je rok psán 1901. Že by mi to nějak pomohlo k rodokmenu? Fakt budu ráda za každou informaci, že by to třeba mělo nějakou spojitost.
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 10. 5. 2018, 19.04
vůbec netuším
Žofinka, 9. 5. 2018, 14.43
Nevím, nic takového jsem neviděla
Fuga, 9. 5. 2018, 10.50
tak to nevím, třeba je to váš rodinný zvyk
Janako, 8. 5. 2018, 22.20
Dnes se to dela kvuli cerpani energie nebo tak neco,ale jestli to tak bylo i driv???
patricia077, 8. 5. 2018, 21.47
Stromy se objímají kvůli energii ne jinak nevím
marqueta, 8. 5. 2018, 20.43
Nedávno jsem v nějakém dokumentu slyšela něco o tom, že při nějakých svátcích věšeli lidi na stromy všelijaké věci, pro děti....Ale už si to moc nepamatuju. Vzpomínali na to tam babičky a děděčci, jak to pro ně dělali jejich rodiče. Přišlo mi to jako hezký zvyk, ale nevím co to bylo za svátek nebo příležitost.