šumava-fotky

zobrazeno 571×

Vložil(a): jitkamety, 20. 8. 2016 21.20

Zdravím maminky,byla bych ráda kdyby jste se do komentářů podělily o fotky pokud jste byli na Šumavě,chystáme se tam,na googlu jsem moc dobrých fotek bohužel nenašla.

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Mygara

Mygara, 16. 11. 2017, 13.45

my máme fotky jen typu my a svačina .-)

Fuga

Fuga, 21. 12. 2016, 17.15

a do jaké části jedete? Případně jsou někde i webkamery

Jarka mmm, 21. 8. 2016, 11.11

A do které oblasti jedete?

Jarka mmm, 21. 8. 2016, 9.02

Nechci byt rejpal,ale není lepší vidět všechno naživo?

snany, 21. 8. 2016, 9.06

Paní to chce vidět naživo, ale nejdřív ji zajímá jak to vypadá abyc se mohla rozhodnout kde se vydat. Alespoň já to tak pochopila.

jitkamety

jitkamety, 21. 8. 2016, 9.51

snany: přesně tak

Jarka mmm, 21. 8. 2016, 11.10

Aha,tak to chápu .

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů