svatební dar
Vložil(a): Fuga, 22. 6. 2017 6.19
Zdravím hlavně kreativní maminky, a potřebuji využít jejich fatazii. :-)Můj bratranec se žení, chtějí peníze jako svatební dar, tak je dostanou, ale mám doma ještě steakovou pánev, kterou nevyužiji, žádný šunt, tak jim to chci přibalit a něco vtipného připsat ve stylu, že je multifunkční, že manželka s ní může vzít manžela po hlavě nebo že je kouzelná a po přidání kypř. prášku k penězům peníze nabudou apod. Uvítám cokoliv, jsou blázniví, žádní suchaři, tak toho snesou hodně :-)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
k.o.r.i.n.e.k, 23. 6. 2017, 21.20
Já bych na pánev napsala, že je na manžela A já třeba peníze dostala v dřevění truhličce polepené ubrouskovou technikou po stovkách to bylo pěkné
Janako, 22. 6. 2017, 22.24
Já myslím, že jak jste to napsala, je už tak dobrý ?
baru86, 22. 6. 2017, 21.06
Pro jednoho pánev přes hlavu, pro druhého krabici kapesníků, ze kterých se místo kapesníků na rány tahají bankovky a třeba by tam mohl být i recept na to, co na pánvi uvařit a nebo los, kdo zrovna bude vařit
k.o.r.i.n.e.k, 23. 6. 2017, 21.20
Tak krabici kapesníků s penězi bych tedy brala To jsem ještě neslyšela
Aliisha, 22. 6. 2017, 20.15
To je super nápad
Žofinka, 22. 6. 2017, 18.47
nebo, že to bude fungovat jako měnička peněz, najezený manžel= více peněz pro manželku
Mygara, 22. 6. 2017, 13.34
zabalit peníze nějakého jídla, ale aby to nesežrali .-)
L.janicka.l, 23. 6. 2017, 14.51
Tak budou mit dar nedar ?
patricia077, 22. 6. 2017, 9.26
Tak peníze, tj klasika, nás se taky ptají, a jelikož už máme společnou druhou domácnost, jsme spolu roky a máme dvě děti, tak máme domácnost zařízenou, takže jedině peníze, ty se hodí na zaplácnutí aspoň trochu nákladů ))..ale já kromě peněz taky vždy dávala něco jako bonus většinou teda losy..ale nikdo nikdy nevyhrál ..hledala bych na googlu já to taky tak dělám..