Svatební foto
Vložil(a): Adrianita, 17. 10. 2017 9.04
Ahojte, narazila jsem na zajímavou svatební fotku, jen tak pro pobavení. Mě teda pobavila, ale sama bych takové foto mít nechtěla :D
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
baru86, 26. 10. 2017, 21.19
Mno, ani jako vtip bych nechtěla =)
Fuga, 20. 10. 2017, 15.19
přijde mi to hodně přes čáru, dokonce nechutné, takže jsem se ani nezasmála
Mygara, 20. 10. 2017, 5.59
to mi přijde na tuto událost nedůstojné, ale když to tak někdo chce...
Žofinka, 19. 10. 2017, 18.39
mně to přijde odporné a rozhodně bych tuto fotku nechtěla
Lenourecek, 18. 10. 2017, 23.53
Pobavilo mě to. Nechtěla bych mít stejnou, ale něco vtipného a odlehčeného určitě
k.o.r.i.n.e.k, 18. 10. 2017, 7.27
Asi bych takovou fotku fotit nechtěla, ale když se to někomu líbí, tak proč ne