svátek svatého Martina

zobrazeno 445×

Vložil(a): patricia077, 3. 11. 2016 10.58

Už je to zas rok a blíží se k nám Martin na bílém koni :-)...já si vždy vzpomenu na vynikající rohlíčky mojí babičky nebo skvělou husu, víno mne před dvěma lety docela zklamalo a vloni jsem nestihla ochutnat a letos uvidíme :-) a co vy děláte a na co se těšíte?

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Mygara

Mygara, 26. 4. 2017, 11.42

víno neřešíme, ale husa arohlíčky jsou, když to čas dovolí

patricia077

patricia077, 26. 4. 2017, 11.51

a jsou dobré co .-)

Fuga

Fuga, 23. 1. 2017, 15.46

nějak to neprožíváme, ale rohlíčky i husa jsou moc dobré a víno moc nepijeme

Sooňaa, 3. 11. 2016, 22.51

U nas se to moc neresi,husu jsme.nikdy nemeli..

skřítek, 3. 11. 2016, 21.28

Normálně jsem se taky vždycky strašně těšila na víno. Loni těhotná, letos kojící, tak uvidíme jak se to vyvrbí příští rok....

patricia077

patricia077, 3. 11. 2016, 21.47

jako já

benca, 3. 11. 2016, 18.29

nic take nerobime, v meste byvaju svatomartinske trhy, mame v praci martina tak budeme slavit

klarike1

klarike1, 3. 11. 2016, 17.59

My také nic zvláštního neděláme. Možná čase kvůli dcerce začneme nějaké svatomartinské tradice, ale zatím je jí to jedno a nám taky

nikolava, 3. 11. 2016, 17.48

My nedelame nic

vendy.z, 3. 11. 2016, 15.43

My chodíme s dětmi na akci pro děti - lampiónový průvod, čekání na Martina (opravdu přijede na bílém koni) a dárečky a program pro děti.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 3. 11. 2016, 15.12

Slavíme svátek bráchy Martina, jinak nic

Adrianita

Adrianita, 3. 11. 2016, 14.56

nějak neslavíme. Možná upeču husu nebo kachnu. ale víkend po svatém Martinovi máme nabitý. V sobotu se ukážem na oslavě narozenin kámošovýho synka a odtud půjdem na narozky mýho taťky. A v neděli lampiónový průvod.

patricia077

patricia077, 3. 11. 2016, 14.59

Tak to budete mít fajn .-)

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů