Svatomartinske
Vložil(a): ROMA-Z, 12. 11. 2019 19.37
Užili jste si svatomartinskou husu nebo víno nebo byli jste na nějaké svatomartinskou akci?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Ketris, 20. 11. 2019, 17.12
My byli jen na trhach.. jinak to neprozivam
Mygara, 15. 11. 2019, 6.30
Ne, víno mě nechává klidnou
Fuga, 14. 11. 2019, 7.45
Byli jsme na průvodu, ale husa ani víno se nekonalo
L.janicka.l, 13. 11. 2019, 19.02
stane se
patricia077, 13. 11. 2019, 20.47
Taky mne ten překlep pobavil ale znám to stane se i mně ?jo a jeden Rom přišel ke mně do kanceláře hledal dopravní kvůli přestupku ale byl vše jen ne teda krásný ??
NiFee, 13. 11. 2019, 12.18
nie