Tablety do mycky
Vložil(a): Sooňaa, 23. 10. 2016 10.06
Maminky jake pouzivate tablety do.mycky? Ja mam finish a nvm,jestli je to myckou,ale casto se stane ze zustanou zbytky.. a nemate prosim nekdo tip jak dostat zbarveni z kelimku od prikrmu? Varim domaci a zamrazuji a nektere jsou uz uplne oranzove..
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 27. 7. 2017, 16.22
do kelímků se barva holt zažere a nejde ničím, jinak já mám dobrou zkušenost s tabletami jar
Fuga, 17. 1. 2017, 13.33
já kelímky od příkrmů do myčky nedávám, většinou se mi převrátí a naplní tou špinavou vodou... A z plastu jsem tedy ještě mrkev nikdy zcela nedostala, ale záleží na jeho druhu, některý chytá barvu a jinší ne. A do myčky mám somat gold a jsem spokojená
Zuzka Čtvrtečková, 24. 10. 2016, 11.07
patricia077, 23. 10. 2016, 19.35
My taky teprve mít myčku budeme...tak uvidíme..