Tee-pee pro děti
Vložil(a): k.o.r.i.n.e.k, 15. 11. 2016 21.52
Máte doma pro děti tee-pee stan? Mě se to hrozně líbí, ale máme doma málo místa. Přemýšlela jsem nad variantou ušití.
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 17. 4. 2017, 15.17
měli jsme, ale opravdu to zabírá místo, nakonec jsme nechali jen tunel, co se dá složit
BonnieParker, 17. 11. 2016, 12.34
Ne, přijde mi to jako zbytečnost, zvlášt do malého bytu. Jako malí jsme si stavěli bunkry z matrací z postele, z deky a židlí a bavilo nás i to stavění a zlepšování...
Katka, 16. 11. 2016, 8.35
Stačí židle a deka
k.o.r.i.n.e.k, 16. 11. 2016, 10.27
Jo takové skrýše jsem měla jako malá, ale měla bych koupit lepší židle, máme dvě těžké kovové a víc nic
Katka, 16. 11. 2016, 10.28
Máme dost dřevěných, zrovna nedávno jsem na jeden bunkr v pokojíčku narazila
k.o.r.i.n.e.k, 16. 11. 2016, 10.34
Já mám tak malou kuchyni spojenou s jídlenou, že tam dám jen dvě židle a malý stoleček s židličkou syna
Jana82, 16. 11. 2016, 13.24
My jsme měli matrace a přes to deku, to byl náš bunkr
k.o.r.i.n.e.k, 16. 11. 2016, 10.28
Zámek a hrad, to je luxus To bylo asi nafukovací ne ?
rodinka, 16. 11. 2016, 8.05
Ja jsem sila sestrence pro maleho,moc se mu to libi aspon teda doufam rika ze si v tom hraje
Fuga, 16. 11. 2016, 7.47
je to hezké, ale časem opradu zavazí
jitkamety, 16. 11. 2016, 7.06
Já dceři pořídila na svátek a jsme spokojeni