Tip na výlet

zobrazeno 687×

Vložil(a): dadinkamaminka, 7. 4. 2018 14.13

Maminky,objednala jsem si lístek na For Kids v Letnanech a zajímá mě kam bysme ještě mohli v Letnanech zajít? Chtěli bysme si to udělat formou výletu,ale nevím co v Letnanech je nebo není :) Vy,co tam jedete,budete tam celou dobu nebo půjdete ještě jinam? Díky :)

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Mygara

Mygara, 9. 4. 2018, 12.36

já budu ráda, že jsem ráda, když všichni vyrazíme jen na veletrh

Fuga

Fuga, 9. 4. 2018, 6.53

my budeme jen tam, než děti dostaneme od Sokolů nebo duhového parku, tak bude půl dne pryč

Aliisha

Aliisha, 8. 4. 2018, 11.37

Dle mého bych byla celý den na veletrhu. Byla bych z výletu utahaná. Jedině tak být dva dny.

Kikinka30, 8. 4. 2018, 8.33

V letnanech je aquapark,prima relax

Adrianita

Adrianita, 8. 4. 2018, 8.30

Abys stihla i něco dalšího, tak by to chtělo zůstat aspoň dva dny. Veletrh mi přijde pro tebe celkem velký, když si nedávno tvrdila, že máš paniku i u vás ve městě venku, a proto jsi raději doma ..

dadinkamaminka, 8. 4. 2018, 12.45

Já se nechci té nemoci nijak podřizovat.Vím,že mám paniku,ale nechci být zalezlá pořád doma. Pojedu tam s mamkou,se synem a přítelem,tak to snad zvládnu a když ne,tak si dám nějaký byliny na uklidnění... Nebaví mě dřepět doma na zadku a čekat,jestli panika přijde nebo ne

Žofinka

Žofinka, 8. 4. 2018, 6.35

Já toho mám dost po celém veletrhu a jsem ráda, že jedu domů

Lenourecek, 7. 4. 2018, 21.17

Pro nás tam toho vždycky bylo dost, že jsme ani všechno nestihli. Zvířata, opičí dráha od Sokola koutek ProMaminky a tolik dalších aktivit pro děti, že si nedokážu představit jít ještě někam jinam

dadinkamaminka, 8. 4. 2018, 8.32

Aha,tak to jsem nevěděla. Já myslela,že tam jsou všude jen trhy s dětským zbožím Takže tam jsou i atrakce pro děti ju? Nějaký hřiště nebo tak?

Monuli, 7. 4. 2018, 20.46

My tam jezdime do nákupního centra ?

L.janicka.l

L.janicka.l, 7. 4. 2018, 20.13

Ja myslim, ze nez to tam vsechno stihnes okouknout budes muset zpet na vlak

patricia077

patricia077, 7. 4. 2018, 20.26

Dadinka je z Prahy ne

L.janicka.l

L.janicka.l, 7. 4. 2018, 20.40

Fakt jo ja nevim no, uz nekolikrat psala ze pojede do prahy vlakem tak jsem myslela, ze je treba z okoli

dadinkamaminka, 8. 4. 2018, 8.30

Jsem z Kralup Do prahy to trvá asi třičtvrtě hodinky

patricia077

patricia077, 8. 4. 2018, 12.26

Tak tj pohoda

Lenička, 7. 4. 2018, 17.45

My jsme vydrželi na místě. Na podzim tam bylo hodně atrakcí pro děti.

editak, 7. 4. 2018, 19.36

určitě se tam dá vydržet...milujeme opičí dráhu od Sokola

Lenička, 7. 4. 2018, 21.19

To máš pravdu také jsme malého nemohli od ní dostat.

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů