Tip na výlet
Vložil(a): dadinkamaminka, 7. 4. 2018 14.13
Maminky,objednala jsem si lístek na For Kids v Letnanech a zajímá mě kam bysme ještě mohli v Letnanech zajít? Chtěli bysme si to udělat formou výletu,ale nevím co v Letnanech je nebo není :) Vy,co tam jedete,budete tam celou dobu nebo půjdete ještě jinam? Díky :)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 9. 4. 2018, 12.36
já budu ráda, že jsem ráda, když všichni vyrazíme jen na veletrh
Fuga, 9. 4. 2018, 6.53
my budeme jen tam, než děti dostaneme od Sokolů nebo duhového parku, tak bude půl dne pryč
Aliisha, 8. 4. 2018, 11.37
Dle mého bych byla celý den na veletrhu. Byla bych z výletu utahaná. Jedině tak být dva dny.
Adrianita, 8. 4. 2018, 8.30
Abys stihla i něco dalšího, tak by to chtělo zůstat aspoň dva dny. Veletrh mi přijde pro tebe celkem velký, když si nedávno tvrdila, že máš paniku i u vás ve městě venku, a proto jsi raději doma ..
dadinkamaminka, 8. 4. 2018, 12.45
Já se nechci té nemoci nijak podřizovat.Vím,že mám paniku,ale nechci být zalezlá pořád doma. Pojedu tam s mamkou,se synem a přítelem,tak to snad zvládnu a když ne,tak si dám nějaký byliny na uklidnění... Nebaví mě dřepět doma na zadku a čekat,jestli panika přijde nebo ne
Žofinka, 8. 4. 2018, 6.35
Já toho mám dost po celém veletrhu a jsem ráda, že jedu domů
Lenourecek, 7. 4. 2018, 21.17
Pro nás tam toho vždycky bylo dost, že jsme ani všechno nestihli. Zvířata, opičí dráha od Sokola koutek ProMaminky a tolik dalších aktivit pro děti, že si nedokážu představit jít ještě někam jinam
dadinkamaminka, 8. 4. 2018, 8.32
Aha,tak to jsem nevěděla. Já myslela,že tam jsou všude jen trhy s dětským zbožím Takže tam jsou i atrakce pro děti ju? Nějaký hřiště nebo tak?
L.janicka.l, 7. 4. 2018, 20.13
Ja myslim, ze nez to tam vsechno stihnes okouknout budes muset zpet na vlak
patricia077, 7. 4. 2018, 20.26
Dadinka je z Prahy ne
L.janicka.l, 7. 4. 2018, 20.40
Fakt jo ja nevim no, uz nekolikrat psala ze pojede do prahy vlakem tak jsem myslela, ze je treba z okoli
dadinkamaminka, 8. 4. 2018, 8.30
Jsem z Kralup Do prahy to trvá asi třičtvrtě hodinky
patricia077, 8. 4. 2018, 12.26
Tak tj pohoda