To jsou zase experti
zobrazeno 436×
Vložil(a): Jarka mmm, 23. 1. 2018 9.26
Někteří experti fakt stojej zato :D,snad zvítězí selskej rozum...https://zpravy.idnes.cz/redir.aspx?c=A180116_101920_domaci_mav&x=socialky_android_z
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 24. 1. 2018, 15.13
a mají vůbec selský rozum?
Mygara, 23. 1. 2018, 18.26
něco na tom bude
Fuga, 23. 1. 2018, 16.18
mě to nejde zobrazit, dnes jsem vážně zabržděná
Katka, 23. 1. 2018, 13.07
Já bych zakázala auta, né aleje ;o)
Aliisha, 23. 1. 2018, 12.41
Jen jsem to rozklika a je to nesmysl....