Tradice - Vánoční polínko

zobrazeno 735×

Vložil(a): Teryk92, 4. 12. 2019 12.12

Neslyšeli jste někdo o této tradici? Kdysi jsem o tom někde četla. Myslím že to spočívalo v tom, že se někdy asi na začátku adventu dalo stranou polínko, které se na štědrý den spálilo. Máme v obýváku kamna tak přemýšlím, že bych tu tradici zavedla. Nevíte o té tradici někdo něco?

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Evka2, 7. 3. 2020, 16.45

Hezké

Žofinka

Žofinka, 16. 12. 2019, 16.05

Tak to řešit nemusím krb nemáme leda plynový gril ale tuto tradici neznám

Mygara

Mygara, 13. 12. 2019, 6.31

Tak to bohužel vůbec o této tradici netuším

Fuga

Fuga, 11. 12. 2019, 20.58

Nikdy jsem o tom neslyšel ale je to zajímavé

Zdeňka S., 6. 12. 2019, 10.03

Tak to neznám, klidně nějaké odložit můžu a pak ho spálit v krbu, ale bojím se že bych ho ve dřevníku ani nepoznala

Teryk92, 6. 12. 2019, 10.54

No já přemýšlím, že bych ho dala stranou někde doma - ke kamnům.

Zdeňka S., 6. 12. 2019, 12.58

To se vsadím že by na to zapomněl chlap a s radostí by ho spálil

Aliisha

Aliisha, 5. 12. 2019, 20.55

Nikdy jsem o tom neslyšela.

Minnie, 5. 12. 2019, 7.21

To vůbec neznám, neslyšela jsem o tom. Jakožto osoba žijící v paneláku to ani zavádět nebudu

Čertice, 5. 12. 2019, 20.03

V našem paneláku by to taky nešlo

NiFee

NiFee, 4. 12. 2019, 21.48

nepocula som vobec

Gustawka, 4. 12. 2019, 21.32

neznám ale líbí se mi to

Leňulka, 4. 12. 2019, 21.19

To neznám a to pocházím z vesnice. Teď teda bydlíme v paneláku takže i kdyby tato tradice byla tak by jsme jí nedodrželi

Teryk92, 6. 12. 2019, 10.55

No asi to nebude vyloženě česká tradice. Právě že jsem předtím o tom také nikdy neslyšela.

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů