Tradice - Vánoční polínko
Vložil(a): Teryk92, 4. 12. 2019 12.12
Neslyšeli jste někdo o této tradici? Kdysi jsem o tom někde četla. Myslím že to spočívalo v tom, že se někdy asi na začátku adventu dalo stranou polínko, které se na štědrý den spálilo. Máme v obýváku kamna tak přemýšlím, že bych tu tradici zavedla. Nevíte o té tradici někdo něco?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 16. 12. 2019, 16.05
Tak to řešit nemusím krb nemáme leda plynový gril ale tuto tradici neznám
Mygara, 13. 12. 2019, 6.31
Tak to bohužel vůbec o této tradici netuším
Fuga, 11. 12. 2019, 20.58
Nikdy jsem o tom neslyšel ale je to zajímavé
Aliisha, 5. 12. 2019, 20.55
Nikdy jsem o tom neslyšela.
NiFee, 4. 12. 2019, 21.48
nepocula som vobec