Truhlík do okna

zobrazeno 790×

Vložil(a): Teryk92, 11. 3. 2020 17.24

Nemáte někdo tento truhlík do okna? Vypadá to v okně hezky? Bojím se aby to nebylo moc robustní. Výška je 18 cm.

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

ROMA-Z, 12. 3. 2020, 20.39

Přijde mi hezký, určitě ano

L.janicka.l

L.janicka.l, 12. 3. 2020, 19.29

Zalezi na velikosti okna a co tam chces za kytku. Pokud tam das nizke kytky bude to vypadat pekne, mela jsem podobne

Lenourecek, 11. 3. 2020, 22.24

Moc hezký. Stejný nebo podobný mají na oknech na domě nedaleko, moc se mi líbí

patricia077

patricia077, 11. 3. 2020, 20.19

A co chceš tam mít? Pokud například muškáty tak mi moc vhodný nepřijde

Teryk92, 11. 3. 2020, 20.39

Asi na střídačku. Přes léto asi ty muškáty v zimě bych do nich píchla větve - taková klasika. Z druhé strany domu, kde máme terasu, možná bylinky.

snany, 11. 3. 2020, 21.52

Muškaty lze zazimovat a na jaře zase vytáhnout ven. Já to tak dělám každý rok

patricia077

patricia077, 12. 3. 2020, 6.09

Moje babička to taky tak dělala ale nám s mamkou nikdy nepřežily ?

patricia077

patricia077, 12. 3. 2020, 6.08

Na muškáty jsou nejlepší ty dvojité berou si pak vodu dle vlastní potřeby

snany, 11. 3. 2020, 19.00

Záleží jaká máš okna a zda bydlíš v domě nebo bytě.

Teryk92, 11. 3. 2020, 20.38

Máme dům. Jako barevně by se hodili ale ostatní nevím Na netu mají všude fotky jen toho truhlíku ale žádnou fotku na okně

snany, 11. 3. 2020, 21.49

Tak toho bych se nebála , bude to vypadat hezky.

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů