Truhlík do okna
Vložil(a): Teryk92, 11. 3. 2020 17.24
Nemáte někdo tento truhlík do okna? Vypadá to v okně hezky? Bojím se aby to nebylo moc robustní. Výška je 18 cm.
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
L.janicka.l, 12. 3. 2020, 19.29
Zalezi na velikosti okna a co tam chces za kytku. Pokud tam das nizke kytky bude to vypadat pekne, mela jsem podobne
Lenourecek, 11. 3. 2020, 22.24
Moc hezký. Stejný nebo podobný mají na oknech na domě nedaleko, moc se mi líbí
patricia077, 11. 3. 2020, 20.19
A co chceš tam mít? Pokud například muškáty tak mi moc vhodný nepřijde
patricia077, 12. 3. 2020, 6.09
Moje babička to taky tak dělala ale nám s mamkou nikdy nepřežily ?
patricia077, 12. 3. 2020, 6.08
Na muškáty jsou nejlepší ty dvojité berou si pak vodu dle vlastní potřeby