Truhlíky a květináče na balkonové zábradlí
Vložil(a): Zdenka, 4. 5. 2015 15.52
Máte některá doma truhlík nebo květináč na balkonové zábradlí? Myslím takový, co má uprostřed díru a na zábradlí se nasune? Přemýšlím, jestli ho koupit, chtěla bych pěstovat bylinky. Myslím že i malému synovi by se líbilo se o ně starat. Opravdu to nespadne, když pořádně zafouká vítr?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 15. 1. 2018, 10.54
já mám květináče na stojanech, které se zaháknou na zábradlí a raději i nad balkónem než směrem ven do prostoru
Mygara, 18. 8. 2017, 17.44
pokud ho zajistíte ke stojně zábradlí, tak to opravdu drží
k.o.r.i.n.e.k, 8. 12. 2016, 20.19
Mě se ty truhlíky hrozně líbí, ale právě se mi stalo, že to spadlo dolů, jelikož u nás fakt fouká, tak už je nemám
Fuga, 22. 11. 2016, 10.22
já ho mám a on se připevní ke stojné tyči zábradlí, takže opravdu drží a je fajn
Zuzka Čtvrtečková, 17. 11. 2015, 19.50
Máme zvenku na okně pevně vybetonovaný takový žlab na truhlíky, bylinky mám doma za oknem