Účinný odvhlcovac

zobrazeno 1029×

Vložil(a): Jarka mmm, 18. 12. 2017 10.30

Ahoj holky,potřebuju poradit. Máme pračku v malé komoře,je to bývalá spajzka s malinkym okynkem,bez topení,severní zeď. Vždycky se nám tam dělalo trochu vlhko a trochu plíseň,ale slo to. Teď peru pro 4 lidi a každej druhej den plinky a teda už je tam moc vlkho. Koupila jsem nějakej malinkej odvlhcovac (je tam jem nějakej sorbent) a jw to skoro k ničemu. Nemáte nějakou radu,co s tím? Pračku jinam dát nemůžeme,susicka se nám sem nevejde (ostatně vlhkost od praní by asi nevyresila). Díky moc!

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Zdeňka S., 18. 12. 2017, 20.56

My máme veliký z Lidlu a je fakt, že je vždycky hned plný vody, ale všechno určitě taky nepochytí ...

Aliisha

Aliisha, 18. 12. 2017, 19.19

Hodně větrat tím oknem. Myslím, že nic jiného nepomůže

Gabill, 18. 12. 2017, 18.07

Sestra ma z Lidla taky velky. Funguje dobre. ked da susit pradlo z niekolkych praciek, tak ho zapina a pohlti to teda aj dva litre vody. Je to ale vysoke asi 80 cm, siroke tak 40 cm. Teda fakt velka raroha.

L.janicka.l

L.janicka.l, 18. 12. 2017, 18.03

Js mam takovou tu nadobu s tabletou neco malo to pochyta. Ale co mi treba i proti plesnive zdi pomohlo, je vymalovat barvou proti tomu, zed je i teplejsi a hlavne pokud to jde, tak poradne vetrat

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 18. 12. 2017, 14.11

V práci jsme měli cersit takovou tu malou nádobu něco to pohltilo, ale stejně nejvíc pomůže něco většího

Jarka mmm, 18. 12. 2017, 14.13

My něco takovýho máme a nic moc

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 18. 12. 2017, 14.38

Také si myslím, nám pomohl pak až vysoušeč do zásuvky v práci, ale nevím už značku

nellys, 18. 12. 2017, 13.44

My máme malý elektrický odvlhčovač z lidlu, myslím, že to komory by stačil. My ho máme v koupelně a je docela fajn

vendy.z, 18. 12. 2017, 13.40

větrat se nedá?

Jarka mmm, 18. 12. 2017, 13.44

Moc ne...

vendy.z, 18. 12. 2017, 13.48

tak jsou buď vysoušeče bytů - ty se používají po povodních... ale to je dost zbytečné. Ceresit máme, ale na velkou místnost nám jeden nestačí, i když o něco lepší to je...

snany, 18. 12. 2017, 16.36

Cerezit je většinou k ničemu

vaniilla, 18. 12. 2017, 12.40

Leda větrat několikrát denně do průvanu. Pokud to stejně nepomáhá, tak jsem viděla, že jsou i elektrické odvlhčovače, ale osobní zkušenost nemám.

snany, 18. 12. 2017, 12.37

Máme odvlhčovač Trotec, je obrovský

Jarka mmm, 18. 12. 2017, 13.31

Obrovskej se nám nevejde

Fuga

Fuga, 18. 12. 2017, 12.32

sůl do misky, mám docela dobré zkušenosti )

Jarka mmm, 18. 12. 2017, 13.32

O tom jsem taky uvažovala...za jak dlouho jí měníte?

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů