Účinný odvhlcovac
Vložil(a): Jarka mmm, 18. 12. 2017 10.30
Ahoj holky,potřebuju poradit. Máme pračku v malé komoře,je to bývalá spajzka s malinkym okynkem,bez topení,severní zeď. Vždycky se nám tam dělalo trochu vlhko a trochu plíseň,ale slo to. Teď peru pro 4 lidi a každej druhej den plinky a teda už je tam moc vlkho. Koupila jsem nějakej malinkej odvlhcovac (je tam jem nějakej sorbent) a jw to skoro k ničemu. Nemáte nějakou radu,co s tím? Pračku jinam dát nemůžeme,susicka se nám sem nevejde (ostatně vlhkost od praní by asi nevyresila). Díky moc!
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Aliisha, 18. 12. 2017, 19.19
Hodně větrat tím oknem. Myslím, že nic jiného nepomůže
L.janicka.l, 18. 12. 2017, 18.03
Js mam takovou tu nadobu s tabletou neco malo to pochyta. Ale co mi treba i proti plesnive zdi pomohlo, je vymalovat barvou proti tomu, zed je i teplejsi a hlavne pokud to jde, tak poradne vetrat
k.o.r.i.n.e.k, 18. 12. 2017, 14.11
V práci jsme měli cersit takovou tu malou nádobu něco to pohltilo, ale stejně nejvíc pomůže něco většího
k.o.r.i.n.e.k, 18. 12. 2017, 14.38
Také si myslím, nám pomohl pak až vysoušeč do zásuvky v práci, ale nevím už značku
Fuga, 18. 12. 2017, 12.32
sůl do misky, mám docela dobré zkušenosti )