Váš košík je zatím prázdný
Vložil(a): Bibiana, 8. 4. 2022 22.33
Zdravím, poradíte co dělat s pejskem, který umře doma? Bydlím na sídlišti a absolutně nevím, co pak.
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Starkova, 19. 4. 2022, 22.45
Zdravím, kremace je určitě pro vas i pro pejska nejlepší. Nám to pomohlo, máme doma urničku a na pejska pořád s láskou vzpomínáme
Blacka, 10. 4. 2022, 23.46
Mrkněte na služby od krematoriumzvirat.cz, třeba by Vám pomohli.
MalirkaV, 17. 4. 2022, 23.06
Dobrý večer, nám pomohli letos v lednu a postarali se o vsechno od A do Z. Jen jsme zavolali až to přislo, pro pejska si přijeli a my se ještě před kremací s pejskem mohli rozloučit.
© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions