Upatlana zehlIcka
Vložil(a): Sooňaa, 21. 10. 2016 23.35
Maminky mam.hrozne zalepenou zehlicku,nejen od gumovych napisu,je na ni uz spousta nanosu a ja nevim cim a jak to.dostat dolu,nemate tip?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 11. 8. 2017, 8.50
nahřát a otírat do ubrousku, případně benzín
Fuga, 17. 1. 2017, 10.56
já tato trika žehlím většinou jen z jedné strany, kde nápisy nejsou a zatím vždy pomohlo žehličku nahřát a očistit do savého papíru.
jitkamety, 22. 10. 2016, 17.08
Mam stejny problem
patricia077, 22. 10. 2016, 14.00
Jééé tak to mi píšete z duše..já mám ten samý problém a už jsem vyzkoušela, kde co, takže teď jsem se rozhodla konec a jdu koupit novou (.
AllaŠvecová, 22. 10. 2016, 10.44
Taky dekuju za rady
k.o.r.i.n.e.k, 22. 10. 2016, 9.55
To mě vždy víc pomohl jar než ocet na žehličku
k.o.r.i.n.e.k, 22. 10. 2016, 10.03
Tak ono záleží na míře znečištění, já jí mám vždy jen trochu
k.o.r.i.n.e.k, 22. 10. 2016, 19.51
Tak zkusit to můžete a nebo někdy prodávají takové ty univerzální pasty na různí věci ..
patricia077, 22. 10. 2016, 14.01
Mě nic ...
k.o.r.i.n.e.k, 22. 10. 2016, 10.03
Vůbec, dávám kapku na houbičku a myji, ono to z toho dostane tu mastnostu ...
k.o.r.i.n.e.k, 22. 10. 2016, 11.34
Jo pak dejte vědět Držím palce
k.o.r.i.n.e.k, 23. 10. 2016, 10.49
Tak dejte pak vědět jak to dopadlo
k.o.r.i.n.e.k, 22. 10. 2016, 9.54
No to bych ani nezkoušela ... fuj
patricia077, 22. 10. 2016, 14.02
Já zkusila i tu sůl i benzín, líh prostě vše a nic, jenže já ji tím čištěním poškrábala takže pak už to asi nejde ničím..
patricia077, 22. 10. 2016, 21.47
Bohužel
k.o.r.i.n.e.k, 22. 10. 2016, 8.23
Až budete mít zase něco s gumovým nápisem, tak to obraťte naruby a pak žehlete, ty nápisy se nepřežehlují Jinak já nechám trochu nahřát vezmu houbičku a jar nebo sodu. Pokud to ale mát hodně, tak kupte novou
k.o.r.i.n.e.k, 22. 10. 2016, 8.31
To se mi tedy ještě nestalo, také jsem nějaké skvrny dostala pryč, když jsem žehlila takový ten papír, který už ale nevím jak se jmenuje Ale byl snad dřív v sešitech - už vím piják
k.o.r.i.n.e.k, 22. 10. 2016, 9.53
Jo tenkrát mi na něco piják pomohl, ale už nevím na co