Uštvané zaživa
Vložil(a): snany, 26. 5. 2017 15.31
Článek k zamyšlení. http://www.vendulakocianova.cz/ustvane-zaziva/
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
martinazab, 5. 6. 2017, 13.47
Zaujímavé.
Fuga, 29. 5. 2017, 7.03
moc to na mě nesedí a nestotožním se se vším, ale pravda je, že mít méně stresu a starostí by byla velká výhra .-)
Žofinka, 28. 5. 2017, 18.52
asi každá se štveme a na každého to má jiný efekt, dle mě
k.o.r.i.n.e.k, 27. 5. 2017, 22.01
Zvláštní článek a nevím co si z něj vzít. Já teď tedy ms už dlouho nemám, zatím pořád kojím
Mygara, 27. 5. 2017, 12.01
tak kam se zařadit, jsem hubeňour, stresuju se nad vším a MS zvládám v pohodě, i když ne že bych ji milovala .-)
k.o.r.i.n.e.k, 27. 5. 2017, 22.01
Přesně někdo ze stresu přibírá a někdo hubne, takže mi to také moc nesedí ...
patricia077, 27. 5. 2017, 10.11
Tak jsem se konečně dostala na pc a koukla hmmm zajímavý článek
Adrianita, 27. 5. 2017, 8.44
Nikdy jsem neměla bolestivou menstruaci. Má mamka naopak a je pravda, že má trismenny provoz a doma se nezastaví.. Něco na tom bude.
Katka, 27. 5. 2017, 22.39
Já jsem měla bolestivou jako teenager, teď v pohodě, mnohem víc mě bolí ovulace.
Katka, 26. 5. 2017, 20.56
A já jsem na sebe byla pyšná, že ms zvládám s přehledem a bez bolesti a někdo musí být doma i na neschopence nebo není schopen fungovat bez ibuprofenu, a ono je to vlastně špatně?? Já bývám unavená spíš den před začátkem ms.
k.o.r.i.n.e.k, 27. 5. 2017, 22.02
Někdo musí být kvůli MS na neschopence? To jsem tedy ještě neslyšela ...
Katka, 27. 5. 2017, 22.35
Ano. Někdo má i tak silnou ms, že vložky nezvládají. Ale to už je nějaká porucha.