Uzijte si dnesni krasny den
Vložil(a): dasza, 17. 3. 2017 10.39
Neskutecne krasne pocasi..holka jezdi na kole po ulici.ja se synem sme v posteli s cajem a atb..a radujem se se spolecneho hrani a tvoreni...pres okno mavame holce.co se vetra...pak ji zavolame na obed.... Nereste blbiny.a uzivejte si krasneho pocasii.at uz venku ci doma..;))
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 6. 11. 2017, 14.38
tak to jste si vy to krásné počasí bohužel neužila
k.o.r.i.n.e.k, 21. 3. 2017, 22.36
U nás už se bohužel počasí zhoršilo, ale stejně syn vydržel venku tři hodiny a krmil zvířectvo u babičky
Kamila Pecharová, 18. 3. 2017, 21.13
Včera jsme dopoledne strávili u pediatričky a odpoledne když se děti vyspali, zajeli jsme do místní obory užít si čerstvého vzduchu. Došli jsme ale jen tam, zpátky začalo pršet a do auta jsme došli úplně durch mokří.. Takže hezkého počasí jsme moc neužili, ale jít za deště je pro děti taky zážitek
Aliisha, 18. 3. 2017, 8.00
U nás zataženo a děšť. Celý sen jsme byli doma a hráli si.