Uzijte si dnesni krasny den

zobrazeno 554×

Vložil(a): dasza, 17. 3. 2017 10.39

Neskutecne krasne pocasi..holka jezdi na kole po ulici.ja se synem sme v posteli s cajem a atb..a radujem se se spolecneho hrani a tvoreni...pres okno mavame holce.co se vetra...pak ji zavolame na obed.... Nereste blbiny.a uzivejte si krasneho pocasii.at uz venku ci doma..;))

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Žofinka

Žofinka, 6. 11. 2017, 14.38

tak to jste si vy to krásné počasí bohužel neužila

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 21. 3. 2017, 22.36

U nás už se bohužel počasí zhoršilo, ale stejně syn vydržel venku tři hodiny a krmil zvířectvo u babičky

misalla, 18. 3. 2017, 21.28

Presne, uzivat si a neresit blbiny Taky jsme ted byli nemocni a uzili jsme si to i tak doma

Kamila Pecharová, 18. 3. 2017, 21.13

Včera jsme dopoledne strávili u pediatričky a odpoledne když se děti vyspali, zajeli jsme do místní obory užít si čerstvého vzduchu. Došli jsme ale jen tam, zpátky začalo pršet a do auta jsme došli úplně durch mokří.. Takže hezkého počasí jsme moc neužili, ale jít za deště je pro děti taky zážitek

benca, 18. 3. 2017, 14.46

vcera krasne , cely vikend prsi

Cherrynka, 18. 3. 2017, 11.54

Tady prší a prší..... včera taky, tak snad zítra, i když předpověd hlásí zase pršení

nikolava, 18. 3. 2017, 11.08

Včera bylo krááásně, ale dnes to nestojí za nic

Aliisha

Aliisha, 18. 3. 2017, 8.00

U nás zataženo a děšť. Celý sen jsme byli doma a hráli si.

Adelinka, 18. 3. 2017, 5.10

Taky jsme si počasí docela užili, byla jsem s malou a se psem na hodinové vycházce, dýl jsem zatím nemohla protože je dcera malinká. Ale i tak to bylo super.

Kamibur, 18. 3. 2017, 4.01

Hezke pocasi jsme si uzili - ve ctvrtek zoo a vcera projizdka na kole. A dnes ma cely den prset, tak chystam pexeso?

Adelinka, 18. 3. 2017, 6.40

Jé, zoo mám taky ráda

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů