V noci se otřásala zem?

zobrazeno 551×

Vložil(a): snany, 10. 12. 2017 11.36

Prý dnes v noci na Ostravsku bylo " zemětřesení, u nás se spalo, pokud nepadá barák spíme. Ne, že by našemu domu větší zemětřesení neprospělo :-D Je tu někdo z okolí Ostravy? https://zpravy.idnes.cz/zemetreseni-ostravsko-07r-/domaci.aspx?c=A171210_091607_domaci_mav

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 12. 12. 2017, 21.08

Tak u nás naštěstí nic, ale jednou si pamatuji že kdysi také slabé bylo i u nás

Fuga

Fuga, 12. 12. 2017, 9.59

Tady v ČR to naštěstí není často a v takové intenzite

Mygara

Mygara, 12. 12. 2017, 7.33

Já bych nepoznala nic?

Žofinka

Žofinka, 11. 12. 2017, 17.07

U nas bylo také zemětřeseni, ale prave doma?

jitkamety

jitkamety, 11. 12. 2017, 14.28

Znami bydli taky v Ostrave ale zrovna byli na vikend nekde na horach takze se tomu nastesti vyhli

vendy.z, 10. 12. 2017, 19.57

zažila jsem slabý otřes v Indonésii, byl prý slabý, ale v hotelu místní pobíhaly a strašně panikařili. Hnusný pocit

Kikinka30, 10. 12. 2017, 19.14

Jenom jsem to cetla,jsme nastesti mimo dosah

Jana82

Jana82, 10. 12. 2017, 17.52

Taky jsem o tom četlla, i my někdy máme na západě otřesy.

editak, 10. 12. 2017, 17.16

teeeda

jitkamety

jitkamety, 10. 12. 2017, 16.36

Zrovna vcera jsem byla v Ostrave nakupovat

snany, 10. 12. 2017, 17.25

Prý ve 4 ráno, teď mi psala/mamka která bydlí od nás 500m, že prý šílená rána,myslela, že někde vybuchl plyn.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 12. 12. 2017, 21.09

Tak to muselo být tedy drsné probuzení

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů