V noci se otřásala zem?
Vložil(a): snany, 10. 12. 2017 11.36
Prý dnes v noci na Ostravsku bylo " zemětřesení, u nás se spalo, pokud nepadá barák spíme. Ne, že by našemu domu větší zemětřesení neprospělo :-D Je tu někdo z okolí Ostravy? https://zpravy.idnes.cz/zemetreseni-ostravsko-07r-/domaci.aspx?c=A171210_091607_domaci_mav
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
k.o.r.i.n.e.k, 12. 12. 2017, 21.08
Tak u nás naštěstí nic, ale jednou si pamatuji že kdysi také slabé bylo i u nás
Fuga, 12. 12. 2017, 9.59
Tady v ČR to naštěstí není často a v takové intenzite
Mygara, 12. 12. 2017, 7.33
Já bych nepoznala nic?
Žofinka, 11. 12. 2017, 17.07
U nas bylo také zemětřeseni, ale prave doma?
jitkamety, 11. 12. 2017, 14.28
Znami bydli taky v Ostrave ale zrovna byli na vikend nekde na horach takze se tomu nastesti vyhli
Jana82, 10. 12. 2017, 17.52
Taky jsem o tom četlla, i my někdy máme na západě otřesy.
jitkamety, 10. 12. 2017, 16.36
Zrovna vcera jsem byla v Ostrave nakupovat
k.o.r.i.n.e.k, 12. 12. 2017, 21.09
Tak to muselo být tedy drsné probuzení