V pondělí bude vidět přechod Merkuru přes Slunce

zobrazeno 1067×

Vložil(a): dáša, 6. 5. 2016 17.36

Budete s dětmi sledovat? Jak to Vaše děti vnímají? Náš syn se už zajímá o vesmír a tak si toto nenecháme určitě ujít. Tak trochu tímto připomínám. :)

Sdílejte:   | 
2

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Mygara

Mygara, 19. 12. 2017, 16.17

tak to jsem tenkrát ani nezaznamenala

Fuga

Fuga, 8. 12. 2016, 6.26

já jsem to tenkrát vůbec neviděla

LenickaB, 16. 5. 2016, 0.24

Tak jsme to sledovali, ale nijak zvlášť neprožili. Protože v tom vesmíru se pořád něco děje a ten přechod Merkuru přes Slunce byl součástí toho k čemu mělo dojít. Raději se díváme v ohromení na noční oblohu do těch vesmírných dálek a nebo na měsíc v úplňku. Pomalu nás to nutí začít zpívat - měsíčku na nebi hlubokém, světlo tvé ..... atd.

Petra Schoberová, 10. 5. 2016, 7.08

Tak to jsem zase neco propasla

Katka

Katka, 9. 5. 2016, 19.12

Vždyť to slunce bylo malé kolečko a v tom jsem teda tečku nenašla. Do toho jeden mrak za druhým...koukla jsem radši na přenos na net.

dáša, 9. 5. 2016, 19.14

Vždyť říkám, že to nebylo extra vidět. ale zkusili jsme se podívat.

Minnie, 9. 5. 2016, 18.15

Nesledovali jsme, v tv říkali že nejlépe jen do hvězdárny, a nejbližší máme cca 50 km. Plus chlap v práci, dcera ve školce.

Katka

Katka, 9. 5. 2016, 19.05

A přes tu čtvrtku?

dáša, 9. 5. 2016, 19.08

Na tu čtvrtku no, ale nebylo to extra vidět. Zatmění slunce je přece jen zajímavější. a v hvězdárně je to určitě jiná liga.

Minnie, 9. 5. 2016, 19.09

Nekoukala jsem, dcera ve školce, mladší protivná z rýmy a dalekohled se u nás asi nenajde navíc jsem se o tom dozvědêla asi hodinu předem ze zpráv

Katka

Katka, 9. 5. 2016, 19.14

Já to taky vzdala a podívala se na přenos z hvězdárny na internetu.

Katka

Katka, 9. 5. 2016, 13.25

Vídí někdo něco? Tady se akorát začíná zatahovat

dáša, 9. 5. 2016, 16.23

My viděli.

Zuzka Čtvrtečková, 8. 5. 2016, 22.18

Děkujeme za info, určitě se podíváme

lazna, 8. 5. 2016, 9.42

to jsem ani nevěděla, když si vzpomenu budu koukat

snany, 7. 5. 2016, 9.02

Děkuji za tip

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů