V pondělí bude vidět přechod Merkuru přes Slunce
Vložil(a): dáša, 6. 5. 2016 17.36
Budete s dětmi sledovat? Jak to Vaše děti vnímají? Náš syn se už zajímá o vesmír a tak si toto nenecháme určitě ujít. Tak trochu tímto připomínám. :)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 19. 12. 2017, 16.17
tak to jsem tenkrát ani nezaznamenala
Fuga, 8. 12. 2016, 6.26
já jsem to tenkrát vůbec neviděla
Tak jsme to sledovali, ale nijak zvlášť neprožili. Protože v tom vesmíru se pořád něco děje a ten přechod Merkuru přes Slunce byl součástí toho k čemu mělo dojít. Raději se díváme v ohromení na noční oblohu do těch vesmírných dálek a nebo na měsíc v úplňku. Pomalu nás to nutí začít zpívat - měsíčku na nebi hlubokém, světlo tvé ..... atd.
Petra Schoberová, 10. 5. 2016, 7.08
Tak to jsem zase neco propasla
Katka, 9. 5. 2016, 19.12
Vždyť to slunce bylo malé kolečko a v tom jsem teda tečku nenašla. Do toho jeden mrak za druhým...koukla jsem radši na přenos na net.
Katka, 9. 5. 2016, 19.05
A přes tu čtvrtku?
Katka, 9. 5. 2016, 19.14
Já to taky vzdala a podívala se na přenos z hvězdárny na internetu.
Katka, 9. 5. 2016, 13.25
Vídí někdo něco? Tady se akorát začíná zatahovat
Zuzka Čtvrtečková, 8. 5. 2016, 22.18
Děkujeme za info, určitě se podíváme