vánoce mimo domov
Vložil(a): patricia077, 29. 11. 2016 9.17
Mamči, byly jste nebo letos budete na vánoce, vánoční svátky, prázdniny či konec roku mimo domov? Nemusí to být zrovna zahraničí, ale třeba hory nebo jen chalupa u kamarádů atd...já bych teda chtěla jednou začít konec roku někde v teplíčku..zatím jsme trávili vánoce většinou u mých rodičů a konec roku u kamarádů nebo letos s prckem tj jasné doma :-)...
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 13. 4. 2017, 11.47
my jezdíme už tradičně ke tchýni, že by to bylo terno se říci nedá, je to 9 lidí v bytě 3+1, pač přijede i manželův bratr s rodinou
patricia077, 13. 4. 2017, 12.07
trochu sardinkov co
patricia077, 3. 12. 2016, 15.50
paráda
já jsem nejraději doma, přijde mi, že když jste u moře, tak to nikdy nebude mít takovou atmosféru, to bych k moři jela po vánocích třeba na silvestra to mi přijde super, ale ani vánoce v hotelu v Krkonoších mě nelákají, představa, že vedle bude 10 stolů lidí co neznám se mi na vánoce nelíbí. rodina je to hlavní a užít si to bez ohledu na ostatní lidi, co na vás budou blbě koukat, že vaše dítě u stolu dělá blbiny a oni ve svých 50 letech chtějí mít v hotelu klid
patricia077, 1. 12. 2016, 11.36
Ty vánoce jsou hodně rodinné to je pravda, ale konec roku mne tady zas tolik neláká, samé rány, bojí se děti i zvířata, ale je pravda, že jinde to nebude lepší, hlasité oslavy jsou všude
patricia077, 1. 12. 2016, 13.17
Tak každý kdo nemá děti, tak se dívá na ty rozjívené někde u stolu na veřejnosti nelibě
patricia077, 30. 11. 2016, 21.47
Tak to verim
patricia077, 30. 11. 2016, 13.10
aha ....tak to neznám, já už dlouho nikam na žádnou povinnou nemusím
patricia077, 30. 11. 2016, 13.45
k.o.r.i.n.e.k, 30. 11. 2016, 20.49
Tak to já je mám jakoby povinné, ale chodím tam ráda
Fuga, 30. 11. 2016, 8.44
my jezdíme na hory, ale na Štedrý den jsme doma
k.o.r.i.n.e.k, 29. 11. 2016, 22.41
Já jsem byla vždycky doma, máme hodně návštěv a jsme spokojení
patricia077, 30. 11. 2016, 9.07
A o to jde hlavně, o spokojenost
L.janicka.l, 29. 11. 2016, 21.49
Byla jsem doma, takhle k mori to by bylo fajn
patricia077, 30. 11. 2016, 9.07
.-)
patricia077, 30. 11. 2016, 9.07
.-)